Altınoranda caz dolu günler başlıyor

Sinpaş Yapı’nın, en büyük temalı konut projesi Altınoran’daki kültür sanat etkinlikleri, Kerem Görsev Trio konseriyle başladı

Altınoranda caz dolu günler başlıyor


Sinpaş Yapı tarafından projelendirilen temalı konut projesi olan Altınoran, Ankara’nın yeni kültür sanat merkezi olmaya hazırlanıyor.

Altınoran tanıtım ofisinde, 2013 yılı boyunca ‘Sinpaş Yapı, Altınoran Kültür Sanat Etkinlikleri’ başlığı ile gerçekleşecek organizasyonların ilki, geçtiğimiz pazar günü Türkiye’nin en ünlü virtüözlerinden Kerem Görsev ile başladı. Yaklaşık 600 kişinin katıldığı etkinlikte ünlü caz piyanisti Kerem Görsev, Trio dinletisiyle Altınoran satış ofisini ziyaret eden tüm katılımcılara müzik ziyafeti yaşattı.

Çocuklara özel tiyatro
Aileleri ile gelen tüm çocuklar Dilek Ağacı, Kardan Adam Üşüdü mü? ve Son Masala Yolculuk isimli üç ayrı tiyatro oyunu ile eğlenceli zaman geçirdi.

Altın Vadi ilk ağaçlarına kavuştu
Altınoran peyzaj mimarları tarafından, davete katılan konuklar adına ağaç dikimleri gerçekleştirilip, konuklara ağaç dikim sertifikası verildi. Davetlilerin fidanları, projenin içinde yer alan ve tamamlandığında 50 binden fazla ağaç bulunan bir ormana dönüşecek olan Altın Vadi’ye dikildi.

Kayak Vadisi, teleferik, buz pateni gibi Ankara için ilk olma özelliği taşıyan, orman içindeki kilometrelerce yürüyüş parkuru, merkezi lokasyonu gibi avantajları ile dikkat çeken Altınoran projesi, Ankaralıların yeni buluşma noktası olacak. Altınoran Yüzyıl Meydanı ve Altınoran Galeri’de gerçekleştireceği etkinliklerle de müzik ve sanat dolu bir yaşam vaadediyor.

1 milyon 850 bin metrekare alan üzerine kurulacak projenin tam ortasında yer alan ve inşası tamamlanan Yüzyıl Meydanı, yıl boyunca tüm Ankaralıların katılabileceği özel etkinliklere sahne olacak. Projenin tanıtım ofisinde başlayan 2013 kültür sanat etkinlikleri bahar ve yaz döneminde açık havaya Yüzyıl Meydanı’na taşınacak. Etkinlikler bu alanda gerçekleştirilecek özel su şovlarıyla da renklenecek.

Altınoran’da fiyat aralığı 207 bin TL ile 952 bin 750 TL arasında değişiyor. Çankaya, Oran’da konumlanan projede 1. Etap Ağustos 2014’te, 2. Etap ise Aralık 2014’te teslim edilecek.

Sinpaş Altınoran hakkında ayrıntılı bilgi için www.sinpasaltinoran.com.tr                       

 

Proje Bilgisi: Altınoran