Altunhan Residence projesi

Toplam 4 bin metrekare arsa alanı üzerinde 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer verilen Altunhan Residence projesi Altunhan İnşaat tarafından hayata geçiriliyor

Altunhan Residence projesi

Altunhan Residence projesi 125 adet daireden meydana geliyor. Toplam 4 bin metrekare arsa alanı üzerinde 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer verilen Altunhan Residence projesi Altunhan İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Altunhan Residence projesindeki daire büyüklükleri 130 metrekare ile 165 metrekare arasında değişiyor.

2 blok şeklinde yükselen Altunhan Residence projesinde teslimlerin bu yılsonunda yapılması planlanıyor. Altunhan Residence projesi konut sahiplerine sauna, kreş, spor alanları, güvenlik, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları gibi hizmetler sunuyor.

Altunhan Residence projesi kiralık daire fiyatlarının 2 bin TL’den başlaması ön görülüyor. Altunhan Residence projesinde satılık daire fiyatları ise 405 bin TL ile 520 bin TL arasında değişiyor. Banka kredisine uygun olan Altunhan Residence yatırımcılarına kazandırıyor.

Altunhan Residence projesi nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Altunhan Residence projesi Sultangazi’de konumlandırılıyor.  Altunhan Residence, 3. köprü bağlantı yolları ve 3. havalimanı geçiş yollarının üzerinde yükseliyor.

Altunhan Residence projesi adres bilgileri: Eski Habibler Mah. Vefa Poyraz Cad. Lalezar Sok. No:9 Sultangazi/İstanbul

Altunhan Residence projesi iletişim bilgileri
0 212 595 1 595

Firma Bilgisi: Altunhan Inşaat
Proje Bilgisi: Altunhan Residence