Altunizade Konakları Projesi!

Taş Yapı ve Selçuklu Turizm İnşaat imzası ile İstanbul Üsküdar Altunizade Mahallaesi'nde hayat bulan Altınizade Konakları projesinde daireler hemen teslim durumunda...

Altunizade Konakları Projesi!

Taş Yapı ve Selçuklu Turizm İnşaat imzası ile İstanbul Üsküdar Altunizade Mahallaesi'nde hayat bulan Altınizade Konakları projesinde daireler hemen teslim durumunda... Projede satışlar ise inşaat bittikten sonra başlayacak. 

30 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Altunizade Konakları Taşyapı toplam 208 adet daireden meydana geliyor. 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+2 konut tiplerinden meydana gelen projede daire alanları 130 metrekare ile 450 metrekare arasında değişiyor. 

Arazi bedeli dahil toplam 350 milyon dolarlık yatırımla yükselen Altunizade Konakları projesinin yüzde 83'ü yeşil alanlar ile kaplı. Proje, Validebağ Korusu sınırında ve Boğaz Köprüsü'ne 2 dakika mesafede hayata geçiriliyor. 

Altunizade Konakları Projesi!

Altunizade Konakları fiyatları metrekaresi 5 bin dolar ile 7 bin dolar arasında değişiyor. Projeden konut satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Altunizade Konakları'nda daireler hemen teslim durumunda. Satışlar ise inşaat tamamlandıktan sonra başlayacak. 

13 blokta 208 daireden meydana gelen projede bloklar 5,6 ve 7 katlı olarak tasarlandı. Projenin konut sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar arasında açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, süs havuzu ve yürüyüş parkuru yer alıyor. Projenin dairelerinde ise ebeveyn banyosu ve balkon bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Taş Yapı
Proje Bilgisi: Altunizade Konakları