Alya Life Residence Projesi

Alya Life Residence projesi İstanbul Kadıköy'de Ekşioğlu Yapı tarafından hayata geçiriliyor

Alya Life Residence Projesi

Alya Life Residence projesi İstanbul Kadıköy'de Ekşioğlu Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı Alya Life Residence projesi 3 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Projede 214 adet daire yer alıyor. Alya Life Residence projesi satılık büyüklükleri ise 35 ila 153 metrekare arasında değişiyor. 

Fİkirtepe'de hayata geçirilen Alya Life Residence projesinin ayrıcalıkları içerisinde; basketbol sahası, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güvenlik, çocuk yüzme havuzu, kameralı güvenlik, kapalı otopar, sauna ve Türk hamamı bulunuyor. 

Alya Life Residence Projesi

Alya Life Residence projesi fiyatlarının ise 1+1 daireler 490 bin lira, 2+1 daireler 1 milyon 150 bin lira ile 1 milyon 400 bin lira, 3+1 daireler 1 milyon 600 bin lira ile 1 milyon 800 bin lira olması bekleniyor. Projede peşin ve banka kredisi ile ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor. 

Zemin+19 katlı tek bloktan meydana gelen Alya Life Residence projesi Fikirtepe'de kentsel dönüşüm projesi kapsamında yükseliyor. Alya Life Residence projesinin inşaatına 2015 Ekim ayında başlanması bekleniyor. E-5 ve köprü bağlantı yolunun yanında inşa edilen Alya Life Residence projesi metrobüs ve metro duraklarına yürüyüş mesafesinde. Alya Life Residence projesinde teslimlerin 2017 yılında yapılması planlanıyor. 

Alya Life Residence Projesi

Alya Life Residence adres bilgisi : Fikirtepe Mahallesi Yumurtacı Abdi Bey Caddesi Barış Sokak No: 1 Kadıköy - İstanbul 

Alya Life Residence iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 90 98
Web adresi : www.alyalife.com
E-posta adresi : info@eksioglu-yapi.com

Firma Bilgisi: Ekşioğlu Yapı
Proje Bilgisi: Alya Life Residence