Alya Life Residence’ta yüzde 10 indirim fırsatı!

Kadıköy Fikirtepe’de inşa edilen Alya Life Residence’tan tamamı peşin ya da banka kredili ödeme ile daire satın alındığında yüzde 10 indirim yapılıyor

Alya Life Residence’ta yüzde 10 indirim fırsatı!

İstanbul Anadolu Yakası’nda kentsel dönüşümün merkezi Fikirtepe’de inşa edilen Alya Life Residence, Ekşioğlu Yapı imzası taşıyor. Projeyi oluşturan dairelerin bir kısmı Marmara Denizi manzarasına hakimken bir kısmı da şehir manzarasını görüyor.

Sahil yoluna 5 dakikalık mesafede olan Alya Life Residence ; E-5 ve Boğaziçi Köprüsü bağlantı yolunun hemen yanında, Uzunçayır metrobüs istasyonuna 2 dakika, Kadıköy Merkez, metro durağı, deniz otobüsü, Adalar ve Beşiktaş vapur iskelesine 6 dakika, çevreyolu ve E5 bağlantılarına 3 dakika uzaklıkta.

2017 yılının Aralık ayında teslimlerinin yapılması planlanan Alya Life Residence Fikirtepe, toplam 3 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde tek blok halinde yükseliyor. Zemin+19 katlı olarak tasarlanan blokta toplam 214 adet rezidans daireye yer veriliyor.

Metrekare kaybı olmayan ve optimum kullanım alanlarına sahip 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçeneklerine yer verilen Kadıköy Alya Life Residence’ta dairelerin büyüklüğü 35 metrekare ila 153 metrekare arasında değişiyor. Yüksek kira getirisi beklenen projeden tamamı peşin ya da banka kredili alımlarda yüzde 10 oranında indirim yapılıyor.

Alya Life Residence Kadıköy projesinin ayrıcalıkları içerisinde; açık, kapalı yüzme havuzu, kapalı alan spor salonu, basketbol sahası, sauna, hamam, spa, kafeterya, 100 metrekare üzerinde her daire için 2’şer araçlık kapalı otopark alanı ve daha bir çok aktivite alanı mevcut.

Firma Bilgisi: Ekşioğlu Yapı
Proje Bilgisi: Alya Life Residence