Alya Trio Evleri Beylikdüzü!

Alya Trio Evleri Beylikdüzü merkezi konumuyla dikkat çekerken, projede satışlar devam ediyor

Alya Trio Evleri Beylikdüzü!

Alya Trio Evleri Beylikdüzü Adnan Kahveci Bulvarı’nda yer alıyor. Alya Trio Evleri Akkuş İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Alya Trio Evleri 4 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Arya Trio Evleri büyüklükleri 70 metrekare ile 100 metrekare arasında değişiyor. Alya Trio Evleri’nin 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana gelen Alya Trio Evleri cam asma tavan, panjurlu pencere ve bulaşık makinesine de dahil bir şekilde teslim ediliyor. Alya Trio Evleri akıllı ev sistemi ile 18 milyon TL yatırım bedeliyle inşa ediliyor. Alya Trio Evleri’nde güvenlik, kamelya, açık alanlar ve çocuk oyun alanları gibi hizmetler konut sahiplerine sunuluyor.

Alya Trio Evleri’nde balkon, kombi yer almakta olup, proje deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa ediliyor. Merkezi konumuyla dikkat çeken Alya Trio Evleri satış fiyatları 4 bin TL’den başlıyor. Alya Trio Evleri ödeme planı hakkında henüz bilgi verilmiyor.

Alya Trio Evleri Beylikdüzü Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde konumlandırılıyor. Toplu taşımalara yakın konumda yer alan Alya Trio Evleri 7 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Alya Trio Evleri iletişim bilgileri
0 212 856 00 27

Firma Bilgisi: Akkuş Inşaat
Proje Bilgisi: Alya Trio