Alya Trio ön talep topluyor

Akkuş Grup, Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği ilk konut projesi Alya Residence'de ön talep toplamaya başladı

Alya Trio ön talep topluyor

Tekstil sektöründe en büyük 100 ihracatçı şirketten biri olan Akkuş Grup, ilk konut projesi Alya Residence'de ön talep topluyor. Beylikdüzü’nde inşaatı süren Alya Trio Evleri, cam asma tavan, panjurlu pencere ve bulaşık makinesine kadar her türlü ankastre ürünler ile kaliteli ve farklı bir proje olarak dikkat çekiyor.

Alya Trio'da yüksek prim beklentisi
Toplam 26 konut ve 5 dükkanın yer aldığı Alya Trio’nun metrekare fiyatının yaklaşık 4 bin TL seviyesinden satışa çıkması planlanıyor. Ön talep toplanan projede satışlar, satış ofisinin açılmasıyla birlikte Haziran ayı sonuna doğru başlayacak.

Beylikdüzü’nün en prestijli mahallesi olan Adnan Kahveci Bulvarı’na yakın bir lokasyonda inşa edilen Alya Trio projesinde akıllı ev sistemleri kullanılacak

Adrese Teslim Tapu Hizmeti
Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, tekstil sektöründe 27 yıl harcayarak ulaştıkları güven algısını inşaatta da ortaya koyduklarını ve ailenin itibarını inşaat sektörüne de taşıdıklarını söyledi. Bu nedenle yaptıkları projelere ayrı bir hassasiyet ve özen gösterdiklerinin altını çizen Abdülkadir Akkuş, “Aile anayasasında işleri dosdoğru yapma ilkesi var Kendimiz için ne istiyorsak, müşterilerimize de aynısını sunuyoruz. Adrese teslim tapulu konutlar inşa ediyoruz. Verdiğimiz sözü yerine getiriyoruz. Alya Residence Beylikdüzü projesini Nisan ayında teslim edeceğiz dedik, yaptık. Örnek dairede ne malzeme görüyorsanız onu kullanacağız dedik, bunu da yaptık. Alya Trio projesinde de bu duruşumuzu koruyacağız” dedi.

Küçük Ama Önemli Ayrıntılarla Farklılaşıyor
Yılda 1800’ü aşkın model geliştirerek ürettiği denimleri Avrupa’nın önemli markalarına satan Akkuş Grup, tekstilden gelme estetik zevkini inşaat sektörüne de yansıtıyor.

Abdülkadir Akkuş, “Denimde bir küçük ayrıntının bile o markayı rekabette diğerlerinin önüne çıkardığını biliriz. Bu nedenle butik projelerimizde küçük gibi görünen ama önemli ve müşterinin hayatını kolaylaştıran, onlara güzel bir evde yaşadıklarını hissettiren ayrıntılara önem veriyoruz.

Alya Trio akıllı ev sistemi ile üretiliyor. Her türlü malzeme, tanınmış ve garantili markalardan seçilerek projeye dahil ediliyor.  Müşteriler evi aldıklarında yatak odasına panjur taktırmak gibi ayrıntılarla uğraşmak zorunda kalmıyor. Asma tavanları müşterilerden gelen istek üzerine cam olarak yapıyoruz” diye konuştu.

18 milyon TL'lik yatırım: Alya Trio
İnşaat garantisini herkesin sunduğunu ama kendilerinin bu konuya da hizmet anlayışı ile farklı bir yorum getirdiklerini anlatan Abdülkadir Akkuş sözlerini şöyle sürdürdü:

 “En iyi malzemeyi seçtiğimiz için kolay kolay sorun çıkmıyor. Ama çıkarsa da en hızlı şekilde, gününde müdahale garantisi sunuyoruz. Bizce en önemli reklam ağızdan ağıza hizmet kalitemizin yayılması.  2+1 ve 3+1 tipi konutlardan oluşan Alya Trio projesi toplam 18 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor. Toplam 7 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projenin Nisan 2017 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.

Tekstil, enerji, temizlik ürünleri ve inşaat sektöründeki 500 çalışanıyla Türkiye’nin en büyük firmaları arasında yer alan Akkuş Grup,  saygın iş ve ekonomi dergisi Turkish Time’in yaptığı araştırmaya göre, Türkiye’nin en büyük ihracatçıları sıralamasında 707. Sıradan 604. Sıraya çıktı. Yıllık ihracatını yüzde 17’den fazla artıran grup,  denim ihracatından toplam 34 milyon 635 bin dolar ciro elde etti. 

 

Proje Bilgisi: Alya Trio