‘Amacımız yatırımcıya kazandırmak’

Cadde 24’deki konutların tüm satışını iki haftada tamamlayan 24 Gayrimenkul’ün CEO’su Ahmethan Yılmaz, ana ilkelerinin maksimum kâr sağlamak olduğunu söyledi.

‘Amacımız yatırımcıya kazandırmak’

Cadde 24'deki konutların tüm satışını iki haftada tamamlayan 24 Gayrimenkul'ün CEO'su Ahmethan Yılmaz, ana ilkelerinin maksimum kâr sağlamak olduğunu söyledi. Ahmethan Yılmaz, bu nedenle projelerini lansman döneminde en yüksek iskontolu fiyatlarla satışa sunduklarını belirtti. Cadde 24 projelerinin yüzde 30'uk prim yaptığını sözlerine ekleyen Yılmaz, "Her müşteriyi ortağımız gibi gördüğümüzden kazancımızı müşterilerimizle paylaşıyoruz. Lansman fiyatlarıyla satış fırsatını herkes için aynı gün ve saatte başlatıyoruz; öncesinde firma ortakları da dâhil kimse için rezervasyon yapmıyoruz. Üstelik daha çok kişinin kazanması için lansmanda 1 kişiye 3'den fazla yer satmıyoruz" dedi.

Yeni projeler yolda
2015'te 4 yeni projeyi görücüye çıkaracaklarını da söyleyen Yılmaz, Halkalı'da Marmaray'a komşu İSTASYON 24 projesinin ve Basın Ekspress'te havaalanına 1900 metre mesafedeki AIRPORT 24 projesinin satışlarına Mart sonunda başlamayı öngördüklerini söyledi.