Amass İzmir Residence Ofis Projesi!

Amass İzmir Residence Ofis projesi Karaca İnşaat tarafından İzmir Gaziemir'de hayata geçiriliyor

Amass İzmir Residence Ofis Projesi!

Amass İzmir Residence Ofis projesi Karaca İnşaat tarafından İzmir Gaziemir'de hayata geçiriliyor. 2 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen Amass İzmir Residence, 69 adet daireden meydana geliyor. Tamamı 1+1 dairelerden oluşan Amass İzmir Residence satılık büyüklükleri 58 metrekare ile 105 metrekare arasında değişiyor. 

Amass İzmir Residence Ofis teslimlerinin Eylül 2017'de yapılması planlanıyor. Projenin inşaatı ise Ocak 2016'da başlayacak. Rezidans ve ofisi birleştiren Amass İzmir Residence Ofis projesi akıllı rezidans ve ofis sistemlerinden oluşuyor. 

Tek bloktan meydana gelen Amass İzmir Residence Ofis projesinde 7 adet ofis ve 3 adet dükkan bulunuyor. Projede 1+1 normal ve 1+1 teraslı daire seçenekleri yer alıyor. 

Amass İzmir Residence fiyatları ise 270 bin lira ile 460 bin lira arasında değişiyor. Amass İzmir Residence Ofis projesinden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Amass İzmir Ofis fiyatları ise 670 bin lira olarak veriliyor. 

İzmir Gaziemir'de Karaca İnşaat tarafından hayata geçirilen Amass İzmir Residence projesi adres bilgileri şöyle; Akçay Caddesi No : 278/2 Gaziemir - Ankara

Amass İzmir Residence Ofis iletişim bilgileri
Telefon numarası :0232 220 94 94 
Web adresi : amassizmir.com
E-posta adresi : bilgi@amassizmir.com

Firma Bilgisi: Karaca İnşaat
Proje Bilgisi: Amass İzmir Residence Ofis