American Siding ile mükemmel yalıtım, nostaljik şıklık

Eryap’ın vazgeçilmez markası American Siding’in yeni ürünü ‘American Stone’, yapılarınıza estetikten ve ısı yalıtım bütünlüğünden ödün vermeden nostaljik bir dokunuş kazandırıyor

American Siding ile mükemmel yalıtım, nostaljik şıklık

03 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Doğayla uyum sağlamış geniş ürün yelpazesi, farklı renk alternatifleri ve talebe özel değişik tasarımları ile müşteri beklentilerinin üzerinde seçenekler sunan American Siding, birbirine tam uyumlu panel ve aksesuarlarında doğal ve canlı tonlar kullanılarak doğanın tüm renklerine eşlik ediyor.

American Stone, binanızın görüntüsüne nostaljik bir dokunuş kazandırıyor
Yenilikçi ve vizyoner bakışın bir yansıması olarak sektörün beğenisine sun¬ulan American Stone, şık ve zengin duruşuyla dikkat çeken 3 farklı doğal taş görünümlü plaka seçeneği sayesinde binanızın görüntüsüne nostaljik bir dokunuş kazandırıyor.

American Stone, estetik ve nostaljik görüntüsüyle yaşam alanlarınızı güzelleştiriyor, binanıza değer kazandırıyor.

Son derece pratik ve hızlı montaj imkanı da sunuyor
Şık ve zengin duruşuyla dikkat çeken farklı renk alternatiflerine sahip American Stone; doğal taş kaplamaya göre, tıpkı American Siding sistemi gibi, birim metrekareye 4 kg gibi çok daha az bir yük bindiriyor. American Stone ana plakaları yanında dış köşe, iç köşe, başlangıç çıtası vb. zengin yardımcı malzemeleri sayesinde son derece pratik ve hızlı montaj imkanı da sunuyor.