Ametist Suadiye projesi!

Bağdat Caddesi'ne 350 metre mesafede yükselen Ametist Suadiye projesi, Dekon İnşaat tarafından inşa ediliyor

Ametist Suadiye projesi!

Dekon İnşaat imzası taşıyan Dekon Suadiye Ametist, toplam 5 bin 500 metrekare alan üzerinde 3 blok şeklinde inşa ediliyor. 152 adet daireye yer verilen proje, İstanbul'un değerli semtlerinden biri olan Suadiye'de yükseliyor. 

Ametist Suadiye projesinde alanı 90 metrekare ila 233 metrekare arasında olan 2+1 ve 3+1 tipinde daireler ile 3+1 ve 4+2 teraslı, deniz manzaralı dairelerden meydana geliyor. Projede iki katlı kapalı otopark alanına da yer veriliyor. 

Bağdat Caddesi’ne 350 metre mesafede konumlanan, Dekon Suadiye Ametist projesinin sosyal donatıları içerisinde; açık yüzme havuzu, sauna, zen bahçesi, fitness salonu, çocuk oyun alanları, çok amaçlı açık spor alanı, kafe mevcut. 

2016 yılının Aralık ayında teslimlerinin başlaması planlanan Ametist Suadiye Dekon daire fiyatları minimum 876 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden daire satın almak için tamamı peşin ödeme ya da banka kredili ödeme yapılabiliyor. 

Ametist Suadiye Evleri'nin satış ofisi; İstanbul Anadolu Yakası'nın Kadıköy ilçesine bağlı Suadiye semti, Emin Ali Paşa Caddesi, Turşucudere Sokak, No:36'da yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Dekon Inşaat
Proje Bilgisi: Dekon Suadiye Ametist