Anadolu'nun Parlayan Yıldızı 'ECE' oldu

ECE Banyo; Ekonomist ve Capital dergileri ile Türkiye Finans öncülüğünde gerçekleştirilen “Anadolu Markaları” yarışmasında İmalat kategorisinde birinciliğe layık görüldü

Anadolu'nun Parlayan Yıldızı 'ECE' oldu

ECE Banyo; Ekonomist ve Capital dergileri ile Türkiye Finans öncülüğünde gerçekleştirilen 'Anadolu Markaları' yarışmasında İmalat kategorisinde birinciliğe layık görüldü. 

İmalat kategorisinde birinci oldu
Bu yıl sekizincisi düzenlenen "Anadolu Markaları Türkiye'nin Yıldızları" yarışmasında Çorum'da yer alan 7 üretim tesisi ile büyük işletmeler grubunda değerlendirilen ECE, imalat kategorisinde birinci seçildi.  

Anadolu'nun En İyisi: Çorum
Anadolu'dan çıkmış, marka olmuş ya da marka olma yolunda hızla ilerleyen başarılı firmaların birçok farklı kategoride değerlendirilerek ödüllendirildiği yarışmada, büyük ödüller 2 grupta verildi. Birinci grupta büyük şirketler Ticaret, Tarım ve İmalat kategorilerinde ödüllendirilirken, ikinci grupta ise; cirosu 10 milyon TL'ye kadar olan küçük işletmeler değerlendirmeye alındı. Anadolu'dan 172 markanın başvurduğu yarışmada, Çorum'daki üretim tesisleri ile imalat alanında ülkeye ve bulunduğu bölgeye sunduğu katma değerle ECE, büyük şirketler arasında birinciliği elde etti.

Fatoş Karahasan'ın sunduğu ödül töreninde ECE Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Çenesiz, ödülünü Capital Dergisi Haber Müdürü Şeyma Öncel Bayıksel'den aldı. ECE markasının Çorum'dan çıkan bir Anadolu Markası olarak dünyanın 45'den fazla ülkesine ihracat gerçekleştirdiğini anlatan Çenesiz, bu ödülle ECE Ailesi'nin başarısının tescillendiğini ve bu ödülün benzer birçok Anadolu markasına moral ve motivasyon olacağını ifade etti.

Anadolu Markaları Türkiye Ekonomisine Yön Veriyor
Anadolu'nun sahip olduğu kültür, tarım, turizm, ticaret ve sanayi gibi pek çok alanda büyük bir potansiyel taşıdığını belirten ECE Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Çenesiz, her geçen gün yenileri eklenen "Anadolu Markaları" sayesinde gerek bölgesel eşitsizliklerin azaldığını gerekse ülkenin kalkınma hızının arttığını ifade etti. Erdem Çenesiz, bu ödülü hammaddeden ve pazardan uzakta olmasına karşın Çorum'daki üretim tesislerinde büyük bir özveri, emek ve çalışmalarıyla bu başarıyı sürekli kılan 900 ECE Holding çalışanını temsilen aldığını söyledi.