Anatolium Marmara görücüye çıkıyor

Maya Holding ve Yılsan Holding imzası ile İstanbul Kartal'da yükselen Anatolium Marmara 19 Nisan'da görücüye çıkıyor

Anatolium Marmara görücüye çıkıyor

Maya Holding ve Yılsan Holding imzası ile İstanbul Kartal'da yükselen Anatolium Marmara 19 Nisan'da görücüye çıkıyor. Yaşam ve alışveriş merkezi olarak tasarlanan Anatolium Marmara projesi IKEA'nın yanıbaşında yükseliyor. 150 adet mağazanın yer alacağı Anatolium Marmara'da bir tarafı ofis bir tarafı ise yaşam alanı olacak. 

Anatolium Marmara Kartal  projesinin konut sahiplerine sunduğu sosyal donatılar içerisinde; adalar manzarası, AVM, çocuk oyun alanları, deniz manzarası, fitness merkezi, güvenlik, kapalı otopark, kameralı güvenlik, restoran, sauna, sinema ve spa bulunuyor. 

Anatolium Marmara görücüye çıkıyor

40 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan projede 45 kattan oluşan kulede 46 bin metrekarelik ofis ve home ofis alanı yer alıyor.  Kartal Anatolium Marmara'da aynı zamanda 2 bin 500 araçlık otopark alanı bulunuyor. Projenin alışveriş merkezinden oluşan bölümünde ise mağazalar kiralanacak. 

Anatolium Marmara fiyatları, ödeme seçenekleri, ofis alanları ve teslim tarihi henüz açıklanmadı. Projede detayların lansmanda açıklanması bekleniyor. Kartal'da yükselen Anatolium Marmara, TEM ve sahil yolunu bağlayan Cevizli ve Kartal kavşakları arasında yer alıyor. Proje, Kartal merkeze 4 dakika, sahil yoluna 2 dakika, Dragos'a 6 dakika mesafede yer alıyor. 

Anatolium Marmara görücüye çıkıyor

19 Nisan 2016 tarihinde yapıcak lansman ile görücüye çıkacak olan Anatolium Marmara projesi, Anadolu Yakası'nın tek 360 derece seyir terası ile 2 bin 500 çalışana hizmet verecek kulesi olarak. Projede bütün katlardan Adalar ve Marmara Denizi manzarası izlenebilecek. 

Firma Bilgisi: Maya Holding-Yılsan Holding
Proje Bilgisi: Anatolium Marmara