Anatolium Marmara teslimleri 2018'de!

Maya Holding ve Yılsan Holding imzası ile hayat bulan Anatolium Marmara teslimleri 2018 yılı içerisinde yapılması bekleniyor

Anatolium Marmara teslimleri 2018'de!

Maya Holding ve Yılsan Holding imzası ile hayat bulan Anatolium Marmara teslimleri 2018 yılı içerisinde yapılması bekleniyor. İstanbul'un gelişen bölgesi Kartal'da yükselen Anatolium Marmara Kartal projesi IKEA'nın hemen yanında yer alıyor. Bir tarafı ofis, bir tarafı yaşam alanı olacak Anatolium Marmara'da ev-ofis ve ofislerin yanı sıra 150 mağazadan oluşacak bir alışveriş merkezi bulunuyor. 

Anadolu Yakası'nın 360 derece seyir terası olacak proje tüm katlarda panoramik deniz ve adalar manzarası sunuyor. TEM ve sahil yolunu bağlayan Cevizli ve Kartal kavşakları arasında yer alan Kartal Anatolium Marmara projesi, Kartal merkeze 4 dakika, sahil yoluna 2 dakika, Dragos'a 6 dakika, Maltepe'ye 5 dakika, Caddebostan Sahil'e 15 dakika mesafede yer alıyor. 

19 Nisan'da yapılacak lansmanda detaylarının açıklanması beklenen Anatolium Marmara projesinde fiyatlar, ödeme seçenekleri, teslim tarihi ve ofis alanları henüz açıklanmadı. 40 bin metrekare alan üzerinde kurulacak olan Anatolium Marmara, 45 kattan oluşan kule halinde yükselecek. 

Anatolium Marmara projesinin sosyal alanları arasında; avm, çocuk oyun alanları, adalar ve deniz manzarası, fitness merkezi, güvenlik, kapalı otopark, kameralı güvenlik, restoran, sinema, sauna, spa, market gibi olanaklar bulunuyor. 2 bin 500 metrekarelik otopark alanının ayrıldığı projede alışveriş merkezinden oluşan bölümde mağazalara yer verilecek. 

Firma Bilgisi: Maya Holding-Yılsan Holding
Proje Bilgisi: Anatolium Marmara