AND Kartal projesi 26 Ocak'ta ön satışa çıkıyor

İstanbul Kartal Soğanlık'ta hayata geçirilen AND Kartal projesi 26 Ocak'ta ön satışa çıkıyor

AND Kartal projesi 26 Ocak'ta ön satışa çıkıyor

Anadolu Grubu bünyesinde 2011 yılında kurulmuş olan Anadolu Gayrimenkul'un ilk projesi olacak olan AND Kartal, ön satışa çıkmak için hazırlanıyor. 26 Ocak tarihinde lansman öncesi satışa sunulacak olan projede sınırlı sayıda daireler şirket çalışanları ve ön talepte bulunanlar için satışa sunulacak. 

46 bin 597 metrekarelik arazi üzerinde yükselen AND Kartal projesinde 7 blokta toplam 1.595 adet konut, 42 adet ofis ve 35 dükkan bulunuyor. Projenin 5 bin 280 metrekaresi ticari alanlar için, 3 bin 200 metrekaresi ise ofisler için ayrılıyor. 

İstanbul Anadolu Yakası'nın hızla gelişen bölgesi Kartal Soğanlık'ta yükselen AND Kartal projesi , Kartal Adliyesi'ne 600 metre, Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 1,3 kilometre mesafede hayat buluyor. 

Anadolu Gayrimenkul imzası taşıyan AND Kartal projesinin ev sahibi olacaklara sunduğu sosyal donatılar içerisinde; açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, kapalı otopark, fitness merkezi, kameralı güvenlik, çocuk oyun alanları ve güvenlik bulunuyor. 

Fiyatları, ödeme seçenekleri ve daire alanları henüz belirlenmeyen Anadolu Gayrimenkul AND Kartal projesinin özelliklerinin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 26 Ocak'ta lansman öncesi satışların başlayacağı projede ön talepte bulunanlar, randevu ile satış ofisine davet ediliyor. 

Anadolu Gayrimenkul'ün ilk yatırım projesi olan AND Kartal'ın büyük ilgi görmesi bekleniyor. 265 bin 672 metrekare kapalı inşaat alanına sahip olan proje 46 bin 597 metrekarelik arazi üzerinde kuruluyor. 

Firma Bilgisi: Anadolu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: And Kartal