And Kartal Projesi

And Kartal Projesi Kartal Anadolu Gayrimenkul tarafından, Efes Pilsen Fabrikası'nın arsası üzerinde inşa ediliyor

And Kartal Projesi

And Kartal Projesi Kartal Anadolu Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 46 bin 5977 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılan And Kartal Projesi inşaat alanı olarak 265 bin 672 metrekare alan veriliyor. And Kartal projesinde hafriyat çalışmaları başlamış olup, projenin 2018 yılında tamamlanması planlanıyor.

And Kartal Projesinde 5 bin 280 metrekare ticari alana, 3 bin 200 metrekare ofis alanına ve 175 bin metrekare de konut alanına ayrılıyor. And Kartal Projesinde 1.595 adet konut, 42 adet ofis ve 35 adet dükkana yer veriliyor.  And Kartal Projesi Soğanlık bölgesinde hayata geçiriliyor. And Kartal Projesi Efes Pilsen Fabrikası'nın arsası üzerinde inşa ediliyor.

And Kartal Projesi

And Kartal Projesi ayrıcalıkları
-And Village Müstakil Ofis Alanı
-Lobi Yaşayan Bir Karşılaşma Alanı
-Ferah 4 Metre Brüt Kat Yüksekliği
-Doğal Her Katta 8 Adet Açılabilir Kanat
-Her 48 metrekare Ofis Alanı İçin 1 Araçlık Otopark;
-9 adet Asansör
-Bina Kullanıcıları İçin 320 Kişilik Restoran
-6 Toplantı Odası ve 200 Kişilik Konferans Salonu

And Kartal Projesi

And Kartal Projesi nerede?
AND, Kozyatağı’nda kentin ana ulaşım aksı olan E-5 Karayolu’nun hemen bitişiğinde, Kadıköy-Kartal Metro hattının üzerinde, Kozyatağı Metro istasyonuna ise 80 metre mesafede bulunuyor. Merkezi konumu sayesinde, hem toplu taşımayla hem de özel araçla en rahat şekilde erişim sağlanabilen bir noktada yer alıyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı 20 dk

TEM Otoyolu 3 dk

Boğaziçi Köprüsü 15 dk

FSM Köprüsü 15 dk

Marmaray 15 dk

Atatürk Havalimanı 45 dk

Kadıköy İskelesi  10 dk

Anadolu Gayrimenkul neler yapıyor?
2011 yılının Ekim ayında kurulan Anadolu Gayrimenkul, “Gayrimenkul Geliştirme, Yatırım ve Yönetimi” alanlarında hizmet veriyor. And Kartal Projesini hayata geçiren Anadolu Gayrimenkul, HPP Architects ile birlikte çalışıyor. Anadolu Gayrimenkul, Cityscape 2014’te ’’En İyi Ticari Proje’’ ödülünü kazandı. Anadolu Gayrimenkul’ün ilk projesi AND’nin temeli 29.04.2014 tarihinde yapılan törenle atılmıştır.

 

 

Firma Bilgisi: Anadolu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: And Kartal