AND Kartal

AND Kartal projesi İstanbul Kartal'da Anadolu Gayrimenkul imzası ile hayata geçiriliyor

AND Kartal

AND Kartal projesi İstanbul Kartal'da Anadolu Gayrimenkul imzası ile hayata geçiriliyor. 46 bin 597 metrekare alan üzerinde inşa edilen AND Kartal 1595 adet ofis, daire ve dükkandan oluşuyor. AND Kartal satılık daire büyüklükleri ise 50 metrekare ile 100 metrekare arasında değişmesi bekleniyor.

AND Kartal projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal imkanlar arasında; çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, kameralı güvenlik, fitness merkezi, sauna, güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor. Projenin aynı zamanda zemin etüdü yapılmış ve depren yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. 

AND Kartal fiyatları henüz açıklanmadı. AND Kartal ödeme seçenekleri ve fiyat bilgileri ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 7 bloktan meydana gelen AND Kartal'da 42 ofis ve 35 dükkan bulunuyor. AND Kartal teslimlerinini ise 2018 yılında yapılması bekleniyor. 

Kartal Soğanlık'ta yükselen AND Kartal Efes Pilsen Fabrikası üzerinde yükseliyor. Proje Kartal Adliyesi'ne 600 metre, Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi'ne ise 1.3 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Tamamlandığında 5 bin 500 kişinin yaşaması hedeflenen projede 5 bin 280 metrekarelik alan ticari alanlara ayrılmış durumda. 

AND Kartal adres bilgisi : Esentepe Mahallesi Anadolu Caddesi Kartal - İstanbul 

AND Kartal iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0850 393 40 00
Web adresi : www.anadolugayrimenkul.com
E-posta adresi : info@anadolugayrimenkul.com.tr

 

Firma Bilgisi: Anadolu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: And Kartal