Andromeda Gold ödeme planı yüzde 1 peşinat

Andromeda Gold ödeme planı yüzde 1 peşinat imkanı sağladığı gibi faiz oranlarını düşürüyor

Andromeda Gold ödeme planı yüzde 1 peşinat

Ağaoğlu İnşaat'ın inşa ettiği Andromeda Gold projesi Ataşehir'de yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede konutların büyüklükleri ise 88 metrekareden başlıyor. 398 daireden meydana gelen Andromeda Gold sosyal olanaklar arasında; sauna, oyun alanları, fitness center, buhar odaları, yüzme havuzu bulunuyor.

Ağaoğlu, Andromeda Gold projesi yüzde 20 enerji tasarrufu sağlayarak, çevre dostu yeşil binalara verilen LEED Gold Sertifikası'nı elde etmiş olup, Ataşehir'in en bilinen caddesi üzerinde, merkezi bir konumda yer alan Andromeda Gold projesinde 400 bağımsız bölüm bulunuyor.

Andromeda Gold teslimleri hemen gerçekleşiyor. Andromeda Gold ödeme planlarına değinmeden önce proje ile ilgili detaylı bilgiler bahsedelim. Zemin+51 kat ve toplam 398 daireden oluşan Andromeda Gold, Uluslarası İstanbul Finans Merkezi'ne yürüme mesafesinde bulunuyor. Mimar Tuncay Çavdar imzalı Andromeda Gold kiralık ve satılık daire fiyatları satış ofisi tarafından veriliyor.

Andromeda Gold ödeme planı
Bugün gerçekleşen basın toplantısında Andromeda Gold ödeme planlarına da yer verildi. Andromeda Gold ödeme planı kapsamında yüzde 1 peşin ödeme alınırken, faiz oranları şöyle yapılıyor: 60 aya yüzde 0.47, 120 aya ise yüzde 0.57.

Andormeda Gold nerede?
Ağaoğlu İnşaat'ın inşa ettiği Andromeda Gold projesi Ataşehir'de yer alıyor.

Andromeda Gold adres bilgileri: Barbaros mah. Ihlamur sk. No.4A, Özel İşyeri No:1 34746 Ataşehir / İstanbul

Andromeda Gold iletişim bilgileri
Telefon : 444 6 777
Web : http://www.andromedagold.com/
E-mail : info@agaoglu.com.tr

 

Proje Bilgisi: Andromeda Gold