Anfa Life Residence Projesi Beğenileri Toplamaya Başladı

Beylikdüzü' nde Anfa Life Residence projesi adından söz ettirmeye başladı

Anfa Life Residence Projesi Beğenileri Toplamaya Başladı

Yoğun İstanbul nüfusunun en önemli merkezlerinden biri olan Beylikdüzü' nde Anfa Life Residence projesi adından söz ettirmeye başladı. Önemli bir merkez olan Beylikdüzü bu projenin en önemli hususlarından biri durumunda.

Toplamdan iki bloktan oluşan Anfa Life Residence 224 adet daireyi satışa sunmuş durumda. Fiyatların uygunluğu ve sağlanan ödeme avantajları ile satışında başarıyı yakalayacağı şimdiden gözler önünde. 136 bin 500 TL ile satışa sunulacak olan daireler tasarım olarak başarılı bir çizgiyi yakalamış durumda. Beylikdüzü Anfa Life Residence daireleri 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon seçeneği ile sunuluyor. Firmanın sağladığı bir diğer avantaj ise 24 ay boyunca uygulanan yüzde 0 faiz ile taksit imkanı. Ev sahibi olmak isteyenler için sunulan bu büyük avantaj sayesinde fiyatlarda bir artış gözlenmeyecek. Sağlanan diğer avantajlardan bahsetmek gerekirse Anfa Life Residence sahiplerine yüzme havuzu, buhar odası, sauna, dinlenme alanları, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, spor alanları sunulmakta.

Ulaşım koşulları ve sosyal anlamda kazandırılan artı yönleri ile Anfa Life Residence müşterilerin ilgi odağı haline gelmiş durumda. Kısa süre içerisinde satışlarından büyük başarı elde edileceği öngörülen bu proje ile birlikte iyi bir miktarda hasılat sağlanacağı düşünülmekte. Emin İnşaat tarafından yürütülen proje ilerleyen günlerde çok daha iyi noktalara ulaşacak gibi görünüyor.

Proje Bilgisi: Anfa Life Residence