“Angry Birds” , Gürallar Artcraft ile sofranızı süsleyecek

Tüm dünyada küresel başarı yakalayan “Angry Birds” ün mutfak grubu için “Gürallar ArtCraft” ile anlaştı

“Angry Birds” , Gürallar Artcraft ile sofranızı süsleyecek

20 Eylül 2013 / emlakwebtv
Gıda, tekstil, oyuncak, kırtasiye, ev tekstili, mutfak eşyaları, hediyelik eşya, bankacılık ve inşaat kategorilerinde önde gelen firmalar ile yaptığı lisans anlaşmalarıyla dikkatleri çeken Sinerji Ltd.; tüm dünyada küresel başarı yakalayan “Angry Birds” ün mutfak grubu için “Gürallar ArtCraft” ile anlaştı.

Dünyada geniş bir hayran kitlesine sahip; “Angry Birds”
Türkiye pazarında kullanılan lisans haklarının dağıtım ve pazarlama hizmetlerini yürüten ve lisans dünyasının dinamiklerini doğru ürünle birleştirerek bir çok başarı öyküsüne imza atan sektörün lider şirketi Sinerji Ltd. şimdi de dünyada geniş bir hayran kitlesine sahip “Angry Birds” karakterlerinin lisans haklarını yönetiyor.

“Gürallar ArtCraft” ile “Angry Birds” anlaştı
Sinerji Ltd. son olarak “Gürallar ArtCraft” ile anlaşarak uluslararası bir fenomen olan “Angry Birds” sofra grubu ürünlerini tüketiciyle buluşturuyor. “Gürallar ArtCraft” ın lisanslı sofra ürünleri arasından ilk olarak su bardağı, meşrubat bardağı gibi ürünlerinin olduğu cam grubu “Angry Birds” hayranlarıyla buluşuyor. Hem yetişkinlerin hem de çocukların beğenisine sunulan ürünlere, Carrefour, Metro, Migros gibi bir çok zincir marketten ulaşabilirsiniz.

“Angry Birds” yeni çıkacak ürünleriyle hayranlarını sevindirmeye devam edecek