Anjelika Akbar, Kelebek için çalacak

Dünyaca ünlü piyanist Anjelika Akbar, Kelebek’in yeni koleksiyonu Angelic için özel konser veriyor

Anjelika Akbar, Kelebek için çalacak

Kelebek Mobilya, yeni koleksiyonu Angelic serisinin tanıtımını dünyaca ünlü piyanist ve besteci Anjelika Akbar ile yapıyor. Angelic koleksiyonu, ünlü sanatçının çalacağı, beyaz piyano ile uyumu ve sanatsal tasarımıyla öne çıkıyor.

Türkiye’de bir ilk
Yılın iddialı koleksiyonu Angelic’i, Anjelika Akbar’ın mini konseriyle lanse edecek Kelebek, aynı zamanda Twitter’ın canlı yayın platformu ‘Periscope’ üzerinden tüm dünyaya canlı yayın yaparak Türkiye’de bir ilki gercekleştirecek.

Kelebek’ten Angelic, Anjelika’dan Kelebek
Anjelika Akbar
, piyanonun formel bir piyano sandalyesine oturularak çalındığı algısını, Angelic koleksiyonuna ait bir sandalyeye oturarak vereceği mini konserle değiştirecek. Gösterişten uzak ve şık tasarımıyla mekanlarda uyumlu bir atmosfer yaratan Angelic’in sunduğu rahat bir ortamda piyanosunu çalacak Anjelika Akbar’ın konseri, 7 Mayıs Perşembe akşamı 19.30’da başlayacak ve Twitter’ın canlı yayın platformu ‘Periscope’ ve ‘Youtube’dan yayınlanacak.

Anjelika’nın Angelic konseri dünyanın her yerinden anında izlenebilecek
Yeni bir Kelebek klasiği olması beklenen Angelic koleksiyonu için piyanosunun başına geçen Anjelika Akbar, bu özel dinletide klasik ve batı müziği eserlerine yer verirken, Kelebek’in efsanevi reklam jingle’ını farklı tarzlarda yorumlayacak.  Cep telefonundan da rahatlıkla izlenebilen, Anjelika Akbar gibi bir virtüözün özel konseri, anında dünyanın her yerinde milyonlara ulaşacak.