Anka Yapı, Anadolu Çarşısı’nı satışa çıkardı

Fikirtepe'de Evim Kadıköy projesini hayata geçiren Anka Yapı, İstanbul- Çayırova Bölgesi’ndeki yeni projesi Anadolu Çarşısı projesini tanıttı

Anka Yapı, Anadolu Çarşısı’nı satışa çıkardı

11 Şubat 2014 / Emlakwebtv

Anka Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Şaadet Temel bu proje ile hem ev sahibi hem de iş sahibi olmak isteyenlerin yüzünün güleceğini belirtti. Proje de dairelerin 75 bin TL, dükkanların 90 bin TL’den başladığını ve 48 ay vade ile ödeme kolaylığı sağlanacağını söyledi.

Anadolu Çarşısı nerede?

Çevresinde 15.000 konut bulunan Anadolu Çarşısı, E5-TEM arasında, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika, sanayi sitelerinin merkezi GOSB’a 5 dakika, Sabancı Üniversitesi’ne 15 dakika mesafede yer alıyor.

Anadolu Çarşısı bölgenin merkezi olmayı vaat ederken, hem esnafa hem de bölge halkına faydalar sağlıyor; esnafa işini büyütme, merkezde yer alma şansı sunan proje, bölge halkına da her aradıklarını bulabilecekleri yeni bir merkez sunuyor.

Tüm dükkanların esnafa ve yatırımcılara satılacağı İstanbul Çayırova’daki Anadolu Çarşısı, Avrupa’nın tanınmış kent pazarlarını kendine örnek alıyor ve alışverişte 360’ derece sokak deneyimi sunuyor. Paralel geçişleri ve köşe dükkanlarıyla Çayırova’nın merkezi Anadolu Çarşısı’na taşınıyor.

Esnafın ekonomik açıdan rahatlamasını sağlayacak projeler Anadolu Çarşısı’nda yer alıyor. 20.000 kişinin ücretsiz ulaşım sağlayabileceği Anadolu Çarşısı, etrafındaki 100.000 kişilik potansiyeliyle bölgenin yeni durağı haline gelmeyi hedefliyor. Anadolu Çarşısı projesi, yürürlükteki son deprem yönetmeliği, T.S. 500-2000 betonarme yapıların tasarım ve yapım kuralları, 4708 sayılı Yapı Denetim Kanunu ve İlgili yönetmelik hükümleri ve TS 825 ısı yalıtım, TS 2381 ses yalıtım, TS3128 su ve nem yalıtımı standartlarına uygun bir şekilde ileri teknoloji ile inşa ediliyor.

Profesyonel işletme yönetiminin sağlayacağı 24 saat güvenlik hizmeti, çevre ve yeşil alanların bakımı, sosyal olanakların düzenli işleyişi, teknik servis ve diğer tüm hizmetler site sakinlerinin hayatını kolaylaştırıyor.

Firma Bilgisi: Anka Yapı
Proje Bilgisi: Anadolu Çarşısı