ANKAmall'da bayram şenlikleri başlıyor

Ramazan ayı boyunca birbirinden farklı aktiviteler ile ziyaretçileri karşılayan ANKAmall, Ramazan Bayramı'nda da bayram şenlikleri sunacak

ANKAmall'da bayram şenlikleri başlıyor

Ramazan ayı boyunca birbirinden farklı aktiviteler ile ziyaretçileri karşılayan ANKAmall Ramazan Bayramı'nda da bayram şenlikleri sunacak. Ramazan ayının bitmesine yakın, ANKAmall Bayram Şenliği heyecanı başladı. 

Ramazan Bayramı için dopdolu bir şenlik programı hazırlayan ANKAmall, 7'den 70'e her yaştan ziyaretçiye unutulmaz bir bayram yaşatacak. 2 Temmuz'da başlayacak olan şenliklerde masal oyunlarından maskot çocuk danslarına kadar birbirinden renkli oyunlar yanında yüz boyama, illüzyon, kukla gösterileri ve pandomim şovları gibi eğlenceli aktiviteler ziyaretçiler ile olacak. 

ANKAmall'da bayram şenlikleri başlıyor

Ödüllü yarışmaların da olacağı etkinlikler her gün saat 16:00 - 19:00 arasında eksi birinci katta yer alan düşler sahnesi noktasında yapılacak ve 10 Temmuz'a kadar devam edecek. Üstelik bu süre içinde ''düşler sahnesi'' ve ANKAmall Çocuk Kulübü etkinlikleri de devam edecek. 

Çocuklar için her gün hediye

Sadece eğlendirmekle kalmayacak olan ANKAmall Ramazan Bayramı Şenlikleri çocuklara da hediyeler verecek. Çocuklara dağıtılacak mendillerin arasında bulunan hediye çekleri ile minikler çeşit çeşit armağanın da sahibi olacak. 

ANKAmall'da bayram şenlikleri başlıyor

Bayrama özel çikolata

ANKAmall'ın hediyesi ise bayrama özel çikolata. Çikolata atölyesi ile çikolata yapmanın keyfini yaşarken yaptıkları çikolata da ANKAmall ziyaretçilerine hediye edilecek. Çikolata yapım atölyesi 29 Haziran'da başlayacak ve 4 Temmuz tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında her gün iki seans halinde gerçekleşecek atölye saatleri de 15.00-16.00 ve 17.00-18.00 olacak. 150 TL ve üzeri alışveriş yaparak atölyeye kayıt yaptıran ilk 100 kişi bayram çikolatasını kendi yapma imkanına sahip olacak.