ANKAmall'da çocuklara çifte bayram

Yaklaşan Kurban Bayramı ile birlikte okulların açılmasına sayılı günler kala çocuklar sürprizlerle dolu atölyelerle çifte bayram yaşayacak

ANKAmall'da çocuklara çifte bayram

Yaklaşan Kurban Bayramı ile birlikte okulların açılmasına sayılı günler kala çocuklar sürprizlerle dolu atölyelerle çifte bayram yaşayacak. Bu kez hediyelerini kendi elleriyle yapacak, hem de yeni eğitim öğretim dönemi için moral depolayacaklar.

Atölyelere katılan minikler bayram kartlarından hediye kutusuna, bayram çantasından para cüzdanına, pamuktan koyuna,  şeker sepetine kadar çeşitli hediyelere sahip olacaklar. Hediyelerini eğitmenler eşliğinde yapacak, yaratıcılıklarını da ortaya koyarak kendi tasarladıkları hediyelerin keyfini çıkaracaklar.

ANKAmall'da çocuklara çifte bayram

Önce ANKAmall’a sonra okula

Okula hazırlık yapan çocuklar okul ihtiyaçlarının bazılarını da okula dönüş atölyelerinde yine kendi elleriyle hazırlama imkanına sahip olacaklar. Çanta, cüzdan, kalem kutusu, kalemlik ve kitap ayracı gibi pek çok ihtiyaç minik ellerle yapılan keyifli etkinliklerle eğlenceli bir okul hazırlığı sürecine dönüşecek.

Hediyeler atölyelerde yapılanlarla sınırlı kalmayacak; ANKAmall sürprizleri ile de katlanacak. Minti Monti kitapçıkları, özel hazırlanan boyama matları ve boyama kalemleri de ANKAmall’un hediyesi olacak.

ANKAmall'da çocuklara çifte bayramKampanyalar hız kazandı

Kurban Bayramı ve hemen sonrasında okulların açılması alışveriş merkezindeki kampanyalara da hız kazandırdı ve adeta bir alışveriş festivali yaşanmasına sebep oldu. Çok sayıda markada gerçekleşen indirim ve kampanyalar ile hem fırsatlardan yararlanmak, hem bayram alışverişi yapmak, hem de yeni sezona hazırlıklı girmek isteyenlerin gözdesi olmayı sürdüren ANKAmall, 9-11 Eylül tarihleri arasında da saat 23.00’e kadar açık olacak.

Atölye takvimi 

Çocukları hediyelere boğacak ve kendi hediyelerini yapma imkanı sunan atölyeler hemen her gün çocukları bekliyor. 12 Eylül’den 25 Eylül’e kadar devam edecek atölyeler ise şunlar:

12, 13, 14, 15, 16 Eylül tarihlerinde Bayram Kartı, Origami Hediye Kutusu, Bayram Çantası, Buzdolabı Süsü, Para Cüzdanı, Pamuktan Koyun, Süslü Lolipop Şekeri, Şeker sepeti,

17,18, 23, 24, 25 Eylül tarihlerinde Resim Paletim, Duvar Saatim, Anahtarlığım, Cüzdanım, Çantam, Kalem Kutum, Anahtarlığım, Kitap Ayracım, Çanta Rozetim, Kavanoz Kalemliğim, Resim Önlüğüm.