ANKAMall'dan çocuklara karne sürprizi

Okulların kapanması ile tatile merhaba diyen küçükler, ANKAmall’da birbirinden renkli sürprizlerle karşılanıyor

ANKAMall'dan çocuklara karne sürprizi

Yenilenen ANKAmall, okulların kapanışı ile çocuklara dopdolu bir etkinlik programı sunuyor. Karne alan çocuklar önce sürpriz hediyelerle ödüllendiriliyor. Karne ağacına asılan karneler gurur tablosu oluştururken ilk hediyeler de ANKAmall’dan geliyor.

ANKAMall çocukları unutmadı
Tatile ANKAmall’da başlayan çocuklar son günlerin en sevilen karaktererinden Niloya ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyor. 1. Katta kurulan Niloya Evi’nde oyunlar oynayan minikler, ,farklı etkinliklere katılarak Niloya ile birlikte dans ediyor, coşuyor.

Konserler veren Niloya, çocukları da gösterisine dahil ederek, halaydan, balık tutma dansına kadar birbirinden farklı danslarla miniklere unutulmaz anlar yaşatıyor.

13.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilen oyunlar, aktiviteler Niloya ile sınırlı kalmıyor; daha önce de kurulan kampıyla çok sevilen Geronimo yeniden çocuklarla buluşuyor. Kızılderili Kampında yüzleri boyanan çocuklar otantik giysilerle kampa girerek, davul çalma, at binme, çamur atölyesi, balık tutma, top atma ve Kızıl Boğa ile fotoğraf çektirme gibi Kızılderililerin yaşam etkinliklerini temsil eden alanlarda farklı bir deneyim yaşıyor.

Proje Bilgisi: Ankamall