AnkaNatura Ankara!

AnkaNatura Ankara projesi şehirden ve kalabalıktan uzak, doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor

AnkaNatura Ankara!

AnkaNatura Ankara projesi şehirden ve kalabalıktan uzak, doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor. 63 bin metrekarelik alanda konumlanan AnkaNatura projesinde 107 adet konut yer alıyor. Ankanatura, farklı tasarımı ile dikkat çekiyor. 

Yeşilin her tonunun yer aldığı Ankanatura sitesi projesi, çelik yapı sistemi ile inşa edildi. Projede akıllı ev sistemleri yer alıyor. Evinizdeki bütün aydınlatma, güvenlik ve iklimlendirme sistemlerini kendinize özel bir şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Dilerseniz evinize dönmeden odalarınızı önceden ısıtıp soğutabiliyorsunuz. 

AnkaNatura satılık daireleri sosyal donatıları ise şöyle; 1000 metrekarelik sosyal tesis içerisinde; yarı olimpik yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, fin hamamı, basketbol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları, ortak yeşil alanlar, kapalı otopark ve misafir otoparkları. 

Lokasyon olarak oldukça avantajlı bir konumda yer alan Ankanatura Ankara, Park Caddesi'ne 3,5 kilometre, Angora Evleri'ne 500 metre, Migros'a 1 kilometre, Atatürk Hastanesi'ne 8 kilometre, Panora AVM'ye 12 kilometre ve Bilkent Üniversitesi'ne 4 kilometre uzaklıkta kalıyor. 

AnkaNatura İletişim Bilgileri
Adres : Çayyolu Beyler Caddesi Kavşağı. Beytepe - Ankara
Telefon : 0312 225 22 55

 

Firma Bilgisi: Akşan Yapı
Proje Bilgisi: Ankanatura