AnkaNatura’da ‘% 0’ Faiz dönemi

31 Aralık 2012’ye kadar AnkaNatura’da teras dublekslerinde 24 ay vade için yüzde 0 faiz avantajı sunuluyor

AnkaNatura’da ‘% 0’ Faiz dönemi

3 Aralık 2012 / emlakwebtv
Hacettepe Ormanı’nın yanı başında ve sürdürülebilir çevre ilkesiyle, Akşan Yapı tarafından inşa edilen AnkaNatura’da ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir kampanya başladı. 31 Aralık 2012 tarihine kadar sadece teraslı dubleks dairelerinde geçerli olan kampanya kapsamında 24 ay vade için ‘ yüzde 0’ faiz avantajı ile ödeme seçeneği sunuluyor. Akşan Yapı güvencesiyle Ankara’da hayata geçirilen Türkiye’nin ilk çok katlı çelik konut projesi AnkaNatura’da daire fiyatına teraslı dubleks sahibi olmak isteyenler, özel kampanya fiyatlarından, uygun ödeme koşullarından yararlanabilecek.
AnkaNatura, Ankara Beysukent’te yer alıyor. Büyüklükleri 140 metrekare ile 376 metrekare arasında değişen 2+1 daireler ile ara kat dubleksler, bahçe dubleksleri ve teraslı dubleksleri içeren ve toplam 208 konuttan oluşan AnkaNatura, 63 bin metrekarelik alana yayılıyor.

AnkaNatura’da akıllı ev teknolojisi ev sahiplerinin hizmetinde
AnkaNatura ev otomasyon sistemleri ile hayatı hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. AnkaNatura’da konutların tüm iklimlendirme, aydınlatma ve güvenlik sistemleri kişiye özel bir şekilde ayarlanabiliyor. Tüm bunların yanında ek donanımlar sayesinde konutların perdeleri bile kontrol edilebiliyor, internet üzerinden bağlanarak hatta uygun bir cep telefonu ile istenilen şekilde müdahele edilebiliyor. Üst düzey yalıtım donanımı ve teknolojiye sahip AnkaNatura’da evlerde tüketilen enerjiyi, devamlı izleyip yönetme olanağı bulunuyor. Teslimleri Haziran 2013’de yapılacak olan proje hakkında detaylı bilgi almak için www.ankanatura.com  adresini tıklayabilirsiniz.

Konut Tipleri

Büyüklük

Başlangıç Fiyatları

4 +1 Bahçe dubleksi

275 m²

728 bin TL

4+1 Teras dubleksi

376 m²

900 bin TLProje Bilgisi: Ankanatura