AnkaNatura’da yüzde 0 faiz’le dubleksler

31 Aralık tarihine kadar AnkaNatura’da teras dubleklerde 24 ay vade için yüzde 0 faiz avantajı ile ödeme imkanı sunuluyor

3 Aralık 2012 / emlakwebtv
Hacettepe Ormanı’nın yanı başında inşa edilen AnkaNatura’da kaçırılmayacak bir kampanya başladı. 31 Aralık 2012 tarihine kadar sadece teraslı dubleks dairelerinde geçerli olan kampanya kapsamında 24 ay vade için ‘ yüzde 0’ faiz avantajı ile ödeme seçeneği sunuluyor.

Akşan Yapı tarafından Ankara’da hayata geçirilen Türkiye’nin ilk çok katlı çelik konut projesi AnkaNatura’da özel kampanya fiyatlarından, uygun ödeme koşullarından yararlanmak mümkün.

Ankara Beysukent’te yer alan projede büyüklükleri 140 m² ile 376 m² arasında değişen 2+1 daireler ile ara kat, bahçe, ve teraslı dublekslerden oluşan 208 konut bulunuyor. AnkaNatura 63.000 m²’lik alana yayılıyor. Projenin teslim tarihi Haziran 2013.

Çevre dostu proje AnkaNatura’da, güneş enerjisi sistemleri ile ortak alanların aydınlatmasında tüm elektrik ihtiyacının karşılanması planlanıyor. Böylece yenilenebilir enerji kullanımıyla hem site sakinlerinin aidat yükü azaltılıyor hem de doğaya katkı sağlanıyor. Akıllı ev teknolojisine sahip AnkaNatura’da evlerde tüketilen enerjiyi, devamlı izleyip yönetme olanağı bulunuyor.

AnkaNatura’nın sosyal yaşam merkezinde;
Basketbol sahası
Tenis kortu
Çoçuk oyun alanları
Ortak yeşil alanlar
Misafir otoparkları
1000 m²’lik sosyal tesis
Açık/kapalı yüzme havuzu
Fitness center ve sauna olmak üzere her şey ayrıcalıklı bir hayat için dizayn edildi.

AnkaNatura Fiyat Tablosu

Konut Tipleri                                      

M²    

Başlangıç Fiyatları ( TL )

2+1 Daireler                            

140   

Satışı Tamamlanmıştır

4+1 Ara Kat Dubleksleri            

256   

Satışı Tamamlanmıştır

4 +1 Bahçe Dubleksleri            

275    

728.000

4+1 Teras Dubleksleri              

376    

900.000

Proje Bilgisi: Ankanatura