Ankara’da Yükselen Dev Konut Projesi

Akfen İnşaatın Ankara Gölbaşı’nda yükseltmeye devam ettiği Akfen İncek Loft projesi, büyüklüğü ile dikkat çekmektedir

Ankara’da Yükselen Dev Konut Projesi

Akfen İnşaatın Ankara Gölbaşı'nda yükseltmeye devam ettiği Akfen İncek Loft projesi, büyüklüğü ile dikkat çekmektedir. Projede amaç rahat bir yaşamın imkanlarını sunması ile avantaj sağlar iken, görselliği ile de estetik bir yapı olduğunu göstermektedir. Projenin arsa alan büyüklüğü, 10.800 m2 olup, 1.199 daire yapılacaktır. Bu yönü ile konut ihtiyacını karşılamada etken bir görev üstlenmektedir.


Akfen İncek Loft Projesi Özellikleri ve Daire Fiyatları
Projede yapılacak olan 1.199 dairenin yapısı, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 olacak şekilde inşa edilmekte ve alıcılarını beklemektedir. Dairelerin yüklük oranı 71 m2 ile 562 m2 arasında değişiklik göstermesi açısından, her çeşit büyüklükte olması ile tercih etmenize yardımcı olmaktadır. Proje içerisinde daire sahiplerinin rahat etmesi açısından sosyal olanaklarda düşünülmüş ve uygulamaya geçilmiştir. Projede basketbol sahaları, voleybol sahaları, kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, çocuklar için oyun parkı gibi sosyal içerikli olanaklar yer almaktadır. Tüm bu imkanlara kavuşmak ve Ankara da yükselen bu projede yerinizi almak isterseniz, teslim tarihi Nisan 2016 olarak planlanmaktadır. Projeden istediğiniz daireyi almak isterseniz, ödeyeceğiniz tutarlar, 236.000 TL ile 1.147.700 TL arasında farklılık göstermektedir.
Daire sahibi olmak isterseniz, size özel ödeme kolaylıkları da projenin içerisinde yer almaktadır. Size sunulan tüm bu imkanlara ulaşmak istiyorsanız, geç kalmadan dairenizi almanız ve Ankara'da rahat bir yaşamın tadını çıkarmaya başlamalısınız.