Ankara Goccina Residence’de fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor!

Roket İnşaat projesi olan Ankara Goccina Residence’de fiyatlar 300 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Ankara Goccina Residence’de fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor!

Ankara Goccina Residence’de fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor. Roket İnşaat projesi olan Goccina Residence Ankara Çankaya’da yer alıyor. Anakra Goccina Residence 7 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Ankara Goccina Residence açık/kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, basketbol alanı, çocuk oyun alanları, güvenlik, sauna, tenis kortu gibi sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor.

Ankara Goccina Residence 22 katlı tek blok olarak inşa ediliyor. 2016 yılında teslim edilmesi planlanan Ankara Goccina Residence satılık daireler ankastre beyaz eşya setleriyle konut sahiplerine verilecek. Ankara Goccina Residence 1+1 daireler 111, 2+1 daireler 143-156 metrekare olarak tasarlanıyor. Ankara Goccina Residence dairelerin net metrekareleri ise 62 metrekare ile 86 metrekare arasında değişiyor.

Adliye Sarayı'na 20 kilometre kadar uzaklıkta konumlandırılan Ankara Goccina Residence otobüs durağına 4 kilometre, havaalınına 52 metrekare, Adliye Sarayı'na 20 kilometre, Çankaya Üniversitesi'ne 7.2 kilometre, Gordion AVM'ye 7.4 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Ankara Goccina Residence’de fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor. Ankara Goccina Residence ödeme planıyla ilgili detayları ise Ankara Goccina Residence satış ofisini arayarak öğrenebilirsiniz. Ankara Goccina Residence projesi ile ilgili tüm detayları 0 542 729 70 00 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz.

Ankara Goccina Residence adres bilgileri: 3381.Sok No:60 - A Yaşamkent - Çankaya/Ankara

Firma Bilgisi: Roket Inşaat
Proje Bilgisi: Goccina Residence