Ankara’nın havası İncek Life ile değişiyor

Sinpaş GYO’nun, Ankara’daki ilk konut projesi İNCEK LIFE’ın örnek evleri hazır, projede satışlar devam ediyor

12 Şubat 2013 / emlakwebtv
Ankara’da Sinpaş GYO tarafından tasarlanan İncek Life’ta konut satışları devam ediyor. Villalar dışındaki tüm evler, yer kaplamalarından tavan kaplamalarına, mutfak cihazlarından klima tesisatına kadar dekorasyonlu olarak satışa sunuluyor. Evini kendisi dekore etmek isteyenler ve villa sahipleri projenin örnek evlerini de tasarlayan Dekor’s’tan hizmet alabiliyor.

İncek Life’ta 3+1 Leylak Evleri yeni bebek sahibi ve bir çocuklu aile için modern çizgilerle tasarlandı. Sıcak renk tonlar, kadife kumaşlar, bakır-altın metalin parlak etkisi ile birleştirilen evin tasarımında, şeffaflık ve rahatlık hissi dekorasyona tamamen yansıtıldı. 164 metrekarelik örnek dairenin salonunda sezonun trend rengi mürdüm ve pudra, kullanıldı.

İncek Life’ın ikinci örnek evi ise sade bir lüksü temsil eden 4+1 Lale Konaklarından seçildi. Dört kişilik bir aile için tasarlanan evin; en romantik köşesi ebeveyn yatak odası, en tarz köşesi genç erkek, en sevimli köşesi ise genç kız odası oldu. 198 metrekare büyüklüğündeki örnek evde bej, vizon gibi renkler sadeliğe vurgu yaparken, mürdüm rengi salona canlılık katan bir detay olarak dikkat çekiyor.

Klasik tarzda parlak mermer yüzeyler, ayna ve paslanmaz detay çözümleriyle desteklenerek ışıltılı bir etki yakalandığı tasarımda, evin tüm dekorasyonunda beğeni toplayan markalar kullanıldı.

Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: http://www.inceklife.com/

Sinpaş GYO hakkında detaylı bilgi almak için adres: http://www.sinpasgyo.com

Proje Bilgisi: Incek Life