Ankara’nın merkezi olmaya aday Uptown İncek konutları

Başkent’in İncek bölgesinde inşa edilen Uptown konut projesi, sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle Ankara’nın yeni yaşam merkezi olmanın kapılarını aralıyor

Ankara’nın merkezi olmaya aday Uptown İncek konutları

28 Ocak 2014 / emlakwebtv
Ankara’nın Mogan gölü ve ODTÜ ormanı manzaralı İncek’te inşa edilen Uptown konut projesi, sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle de Ankara’nın yeni yaşam merkezi olmanın kapılarını aralıyor. Lema Grup tarafından hayata geçirilen Uptown İncek Konut Projesi, TED Ankara Koleji’ne kapı komşusu olacak. 1+1'den 6+1'e kadar 18 ayrı tipte 226 daire bulunan proje, 36 katlı yatay ve dikey olarak inşa ediliyor.

Katırcı: “Uptown İncek ile konut anlayışını değiştirdik”
Uptown İncek ile konut anlayışını değiştirdiklerini söyleyen LEMA Grup’un ortaklarından Emre Katırcı: “Konut almak isteyenler önceleri evlerin metrekarelerine, odaların sayısına kısacası evle ilgili özelliklere dikkat ederdi. Ama bu anlayışın değişmeye başladığını görüyoruz. Tabi ki evin özellikleriyle ilgili kriterler yine ön planda ancak artık konutların sosyal anlamda neler sunduğu da aranan unsurlardan. Biz de bunu bilerek projemizde sosyal ayrıcalıklara geniş yer ayırmaya dikkat ettik” dedi.

Katırcı: “Uptown’da yaşamak çok sayıda ayrıcalık içinde yaşamak demek”
Uptown İncek’te ayrıcalıklı bir yaşam sunduklarını belirten Katırcı,şöyle devam etti: “Uptown’da yaşamak çok sayıda ayrıcalık içinde yaşamak demek. Uptown İncek sakinlerinin rahat, konforlu ve eğlenceli bir yaşam sürmeleri için her şeyi düşündük. Uptown İncek’te“Town” olarak isimlendirdiğimiz çeşitli kulüpler bulunuyor. Bu “town”lar arasından konut sahipleri kendilerine uygun olan alanı seçebilecek ve kaliteli zaman geçirebilecek. Kısacası Uptown’da herkes içinden geldiği gibi yaşayacak.”

Uptown İncek’te her kese göre sosyal hizmetler
Uptown İncek’te, birbirinden farklı imkanlara sahip çocuk şehri “Minitown”, bünyesinde sinema, kutu ve konsol oyunları ve maç yayınının yapılacağı“Joytown”, özel dersler, kurslar ve diyetisyenlerin de hizmet vereceği “Gymtown”, gurme lezzetlerin tadılabileceği ve yemek kurslarının da verileceği “Gurmetown”, müzik tutkunlarının diledikleri gibi enstrüman çalabileceği özel izolasyonlu müzik odası “Soundtown”, el becerilerinin geliştirilebileceği ve farklı yeteneklerin keşfedilebileceği “Arttown” ve iş toplantılarının yapılabileceği ve adeta bir ofis olarak kullanılabilecek “Officetown” hizmetleri bulunuyor.

Proje Bilgisi: Uptown Incek