Ankara Park Mozaik teslimleri Aralık 2016’da!

Başkent Ankara’da yükselen Park Mozaik projesinin 2016 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor

Ankara Park Mozaik teslimleri Aralık 2016’da!

Tepe İnşaat ve Mesa Mesken ortaklığında Ankara Yaşamkent’te hayata geçirilen Park Mozaik, toplam 885 adet daireden meydana geliyor. Proje, 74 bin 500 metrekare büyüklüğündeki arsa alanı üzerine kuruluyor.

2016 yılının Aralık ayında tamamlanması ve teslimlerinin başlaması beklenen Park Mozaik projesinin açık alanına 60 bin metrekarelik ve sosyal tesis alanına ise 2 bin metrekarelik bölüm ayrılıyor.

Ankara Park Mozaik projesinde 1 adet 1+1 tipinde, 100 adet 2+1 tipinde, 365 adet 3+1 tipinde, 325 adet 4+1 tipinde, 2 adet 4+1 dubleks tipinde, 74 adet 5+1 tipinde, 10 adet 5+1 dubleks tipinde ve 8 adet 6+1 tipinde daireye yer veriliyor.

Özel temalı meydanları, avluları, mozaik yolları, spor ve hobi alanları ile ön plana çıkan Ankara Park Mozaik projesi, az katlı bloklardan oluşuyor. Projede aynı zamanda teras ve bahçe alanları da yer alıyor.

Park Mozaik Ankara projesi için firma bünyesinde hazırlanan özel ödeme kampanyasına göre, peşinat ve taksit tutarları teslim tarihinde veriliyor. Tamamı peşin ödeme yapılabildiği gibi banka kredisi de kullanılabiliyor.

Bir çok sosyal aktivite alanı ve meydanlardan oluşan Park Mozaik projesinde; Canlı Meydan, Sanat Merdivenleri, 1001 Dilek Meydanı, Aromatik Meydan, Mozaikli Yol, Okuma Meydanı, Mistik Meydan, Yaşam Meydanı ve Macera Adası gibi alanlar bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: Mesa Mesken Sanayii A.ş. - Tepe Inşaat
Proje Bilgisi: Park Mozaik