Ankara’ya yeni soluk: Mesa Koza 66

MESA’nın, Ankara’nın Gaziosmanpaşa bölgesindeki yeni projesi MESA KOZA 66’nın temeli atıldı.

Ankara’ya yeni soluk: Mesa Koza 66

MESA'nın, Ankara'nın Gaziosmanpaşa bölgesindeki yeni projesi MESA KOZA 66'nın temeli atıldı. Ankara'nın Gaziosmanpaşa bölgesinde inşa edilecek proje, lbank arazisi üzerinde. MESA KOZA 66'nın temel atma törenine, MESA Holding Yönetimi Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri, üst düzey yöneticileri ile İlbank Genel Müdürü Mehmet Turgut Dedeoğlu ve İlbank yetkilileri katıldı.

Zemin + 35 katlı kule blok ve zemin + 8 katlı yatay blok olmak üzere iki bloktan oluşan MESA KOZA 66, iki farklı alternatif yaşam biçimini bir arada sunuyor. MESA KOZA 66, "Kule"de 156 ve "Yatay Blok"ta ise 50 daire olmak üzere, çeşitli tip ve büyüklüklerde toplam 206 konut alternatifi yer alıyor.
MESA KOZA 66'nın "Kule"sinde; büyüklüğü net 76 ile 264 metrekare arasında değişen büyüklüklerde, 2+1'den 6+1'e kadar farklı tipte zengin daire seçenekleri bulunuyor. "Yatay Blok"ta ise daireler, bulundukları kata göre farklılaşan teraslara, geniş balkonlara ve bahçelere sahip. Proje 2016 yılında teslim edilecek.

"Ankara’ya yeni soluk: Mesa Koza 66" Başlıklı Haberin Galerisi

Ankara’ya yeni soluk: Mesa Koza 66

Ankara’ya yeni soluk: Mesa Koza 66

Firma Bilgisi: Mesa
Proje Bilgisi: Mesa Koza 66