Ankara'da yeni trend: "Oksijene" yatırım

Başkent'in oksijeni en yoğun bölgesi olarak bilinen İncek Yumrutepe konut projelerine ilgi her geçen gün büyüyor

Ankara'da yeni trend:

Başkent Ankara'nın şehir yaşamının olumsuz etkilerinden en uzak bölgelerinden biri olarak kabul edilen İncek Yumrutepe projelerine olan ilgil her geçen gün artıyor. "Ankara'nın en bol oksijenli" bölgesi olarak tanımlanan Yumrutepe konut projeleri, son aylarda büyük ilgi görüyor.

LEMA Grup, oksijene davet ediyor
Çok sayıda konut üreticisinin merkezi haline gelen İncek Yumrutepe'nin kent merkezine en yakın lokasyonunda LEMA Grup tarafından inşa edilen Uptown İncek, "bol oksijenli proje" konseptiyle büyük dikkat çekiyor. Uptown İncek projesinin hayata geçirilmesinde bir yaşam merkezi olmanın ötesinde konut sahiplerine doğa ile iç içe bir konsept sunmayı hedeflediklerini söyleyen LEMA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emre Katırcı:

"Konut sahiplerine aradıkları temiz havayı soluyabilecekleri soluyabilecekleri bir hayat sunma amacı ile yola çıktık. Mogan Gölü ve ODTÜ Ormanına yakınlığı ile dikkat çeken projemiz, ailelerin bol oksijenli bir yaşam için şehirden uzak yerlere yerleşmesine gerek kalmadığını gösteriyor. Kasım ayında doğa ile iç içe bir yaşam başlıyor.” dedi.

Ankara'da yeni trend: "Oksijene" yatırım

İncek Yumrutepe'nin teslim edilecek ilk projesi
Gelişmiş sosyal donatı alanları yanında göl ve orman manzaralarıyla da dikkat çeken İncek Uptown İncek, İncek Yumrutepe bölgesinin teslim edilecek ilk projesi olma özelliği de taşıyor. 
 

Firma Bilgisi: Lema Group
Proje Bilgisi: Uptown Incek