Ankara'nın kalbine doğayı taşıyan proje: Nefis Çankaya

YP İnşaat tarafından inşa edilecek Nefis Çankaya Evleri projesi, Ankara'nın merkezinde doğa ile iç içe yaşama fırsatı sunacak

Ankara'nın kalbine doğayı taşıyan proje: Nefis Çankaya

Nefis Çankaya Evleri projesi, Ankara'nın merkezi semtlerinden Çankaya'ya "doğayı taşıma" sloganı ile hayata geçiriliyor. Çankaya'daki konut sıkışıklığının doğa ile iç içe yaşamak isteyenleri İncek ve Beytepe bölgelerine yönlendirdiğini, buna karşın şehrin merkezinden ayrılmak istemeyenlerin de 30-40 yıllık binalarda yaşamlarını sürdürmeye devam ettiğini belirten YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, Nefis Çankaya Evleri projesinin, şehrin merkezinde doğa ile iç içe yaşamak isteyenlere yanıt vereceğini söyledi. 

Nefis Çankaya Evleri
Ankara'nın kalbinde bulunan Çankaya'nın oksijen deposu olarak bilinen İmrahor Vadisi'nde  hayata geçirilen projenin, şehir sakinlerini yeşille buluşturmayı planladığını belirten Çankaya:

"Kentin merkezinde, trafikten uzak, günlük hayatın ritmini doğanın dinginliğiyle bütünleştiren, yeşilin tüm renklerini kucaklayan bir yaşam sunduğumuz projemizde yerini alanlar tam anlamıyla ‘nefis’ bir hayatın keyfini sürecek.” dedi. 

Ankara'nın kalbine doğayı taşıyan proje: Nefis Çankaya

Daha önce, Vadi 2000, Vadi 3000 ve Vadi 5000 ile Köşk İkizleri gibi projelere imza atan ve inşaat sektöründeki 25 yıllık deneyimiyle dikkat çeken YP İnşaat yeni projesi Nefis Çankaya Evleri'ni 20 dönümlük bir arazi üzerinde hayata geçiriyor. Farklı tiplerde 209 konutun yer alacağı proje toplamda 50 bin metrekarelik inşaat lanına sahip. İmrahor Vadisi'nde hayata geçirilen projede, yüzme havuzu, güneşlenme terasları, 500 metrekareye varan seyir terasının yanında, sauna, cafe, özel çalışma odası, fitness, basketbol sahası ve çocuk oyun alanları da yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Yp Inşaat
Proje Bilgisi: Nefis Çankaya Evleri