“Anne bak, kendi ellerimle pişirdim”

N’evo Studios bünyesinde faaliyet gösteren Gusto Savor, Anneler Günü’nde “Anne bak, kendi ellerimle pişirdim” sloganıyla brunch düzenleyecek

“Anne bak, kendi ellerimle pişirdim”

08 Mayıs 2013 / emlakwebtv
Ankara Çayyolu’nda ev sıcaklığı ile otel konforunu bir araya getiren N’evo Studios, bünyesindeki Gusto Savor’da Anneler Günü için “Anne bak, kendi ellerimle pişirdim” sloganıyla brunch düzenleyecek.

Öztürk: “Bu Pazar çok farklı bir etkinliğe imza atacağız”
Hizmet vermeye başladıkları günden beri her hafta farklı brunch menüleri ve etkinlikleri düzenlediklerini dile getiren Gusto Savor’un işletme sahibi Leyla Öztürk, bu Pazar Anneler Günü’nde diğer işletmelerden farklı bir etkinliğe imza atmak istediklerini kaydetti.

Öztürk: “brunch’ta en güzel kurabiyeyi hazırlayıp, annelerine ikram ederek sevgilerini paylaşacaklar”
Sevginin çok sayıda ifadesi olduğunu, ancak çocukların kendi ürettikleri ürünleri anneleri ile paylaşmalarının en güzel sevgi ifadesi olduğunu dile getiren Öztürk, şunları söyledi “Brunch’a katılan çocuklar için hazırladığımız alanda ustalarımız nezaretinde kurabiyeler hazırlatacağız. Çocuklar, ‘Anne bak, kendi ellerimle pişirdim’ sloganıyla düzenlenen brunch’ta en güzel kurabiyeyi hazırlayıp, annelerine ikram ederek sevgilerini paylaşacaklar. Bir anne için en güzel hediye çocuklarının kendi elleriyle hazırladığı hediyedir. Eğlenceli ve sıcak bir ortam oluşturacağımız için şimdiden heyecanlanıyoruz” dedi..