Annelere alışveriş çeki hediye

Gül İnşaat, Anneler Günü’ne özel bir avantaj kampanyası başlattı. Buna göre, firmanın Vista Garden, Vista Residenza 4 veya Vista Konakları’ndan daire satın alan tüm annelere 10 bin TL değerinde hediye çeki hediye ediliyor

Annelere alışveriş çeki hediye

7 Mayıs 2014 / Posta Gazetesi 

Gül İnşaat, Anneler Günü için bir avantaj kampanyası hayata geçirdi. Kampanya kapsamında şirketin Beylikdüzü’nde hayata geçirdiği Vista Garden, Vista Residenza 4 veya Vista Konakları’ndan daire satın alan tüm annelere ve geleceğin anne adaylarına, yeni evlerinin mobilya alışverişinde kullanabilecekleri 10 bin TL değerinde hediye çeki hediye ediliyor. Gül İnşaat’ın Evgör Mobilya ile birlikte gerçekleştirdiği Anneler Günü özel kampanyası 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak.

Mobilya alışveriş çeki kampanyasına dahil olan Vista Residenza 4, Gül İnşaat tarafından Beykent’te, Marmara denizi ile B.Çekmece gölüne hâkim yaklaşık 20 bin m2’lik bir alan üzerinde inşa edilirken, Vista Garden ise Beylikdüzü’nün orta yerinde hayata geçiriliyor.  Anneler Günü kampanyasına dahil edilen Vista Konakları da, 3+1 ve 4+2 tipte 106 daireden oluşuyor.