Another World'da son etap satışa sunuldu

Geçtiğimiz yıl içinde yaşamın başladığı Another World projesinde son etap dairelerin satışına başlandı

Another World'da son etap satışa sunuldu

Alanya'nın en önemli konut projelerinden biri olan Another World'de, son etap dairelerinde satışa başlandı. Kısa vadede sağladığı prim potansiyeliyle dikkat çeken Another World projesi özellikle çocuklu ailelelerin tüm ihtiyaçlarının karşılandığı güvenli bir ortam sunuyor.

 

Another World'da son etap satışa sunuldu

 

Another World projesi: 230 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Başta hamam, spa, restaurant ve alışveriş merkezi olmak üzere, squash ve spor salonları, açık ve kapalı yüzme havuzları, açıkhava sineması ve çocuklar için kreş gibi sosyal olanaklar içeren Another World projesinde 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer verildi. Projede 1+1 konut tipinde başlangıç fiyatları 230, 2+1'ler içinse 289 bin TL...

 

Another World'da son etap satışa sunuldu

 

17 bin metrekarelik arazi üzerinde kuruldu
Türkiye'nin yabancılara açılan turizm merkezlerinden biri olan Alanya'da hayata geçirilen Another World, 5 yıldızlı otel konforuyla dikkat çekiyor. İlk dairelerin sahiplerine teslim edilmesinin ardından tamamlanan son etap da satışa sunulan Another World, yaz-kış yaşanabilecek tatil köyü konforu isteyenlere hitap ediyor. 17 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen projede 6 farklı daire tipi yer alıyor. 

 

Firma Bilgisi: Mozaik Inşaat
Proje Bilgisi: Another World