Ant Plato ödeme planı güncellendi

Ant Plato ödeme planı güncellendi. İşte Ant Plato ödemeleri

Ant Plato ödeme planı güncellendi

Ant Plato 25 katlı tek kuleden meydana geliyor. Ant Plato 25 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. 250 adet ofisin bulunduğu Ant Plato ofis büyüklükleri 100 metrekare olarak tasarlanıyor.

Ant Yapı tarafından hayata geçirilen Ant Plato ödeme planına değinmeden önce proje özelliklerine bakalım. Modüler sistemin uygulandığı Antplato Residence satılık ofis büyüklükleri 100 metrekare olarak tasarlanıyor. Courtyard Marriott İstanbul Airport Otel’e komşu olan Antplato Residence her katında 800 metrekarelik ofislere yer veriyor. Antplato Residence projesinden ofis sahibi olmak isteyenler, istedikleri büyüklükte ofis satın alabiliyor. 

Ant Plato Residence özellikleri
nt Plato Residence özellikleri arasında toplantı salonları,ortak resepsiyon ve sekreter hizmeti, enerji tasarruflu, çevreye duyarlı sistemler, spor merkezi, cafe-restoranlar yer alıyor.

Ant Plato ödeme planı
Ant Plato ödeme planı kapsamında yeni güncellemeler yapıldı. Bu kapsamda yüzde 25 peşin kalanı 36 ay vade olan ödeme planı yüzde 25 pesin kalanı 2017 yılsonu olarak değiştirildi.

Antplato Residence nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında hayata geçirilen Antplato Residence Halkalı’da konumlandırılıyor. E-5 ve TEM otoyollarını birleştiren önemli bir noktada yer alan Antplato Residence, Courtyard Marriott İstanbul Airport Otel’e komşu konumda yer alıyor.

Antplato Residence iletişim bilgileri
0216 630 68 68.
www.antplato.com

Proje Bilgisi: Ant Plato