Ant Plato

Ant Plato Basın Ekspres Yolu üzerinde Ant Yapı tarafından hayata geçiriliyor

Ant Plato

Ant Plato Basın Ekspres Yolu üzerinde Ant Yapı tarafından inşa ediliyor. Ant Plato Residence projesi 25 bin metrekare alan üzerinde 25 katlı bir şekilde konumlandırılıyor. Ant Plato’da 100’er metrekarelik birimler yer alıyor. Modüler sistemin uygulandığı Ant Plato projesinin her katında 8 birim bulunuyor ve isteğe göre bu birimler birleştirilebiliyor. Ant Plato satılık ofis sahiplerine enerji tasarrufu, çevreye duyarlı sistemler, cafe, restoran, yeşil bina, resepsiyon ve sekreter hizmeti, spor salonları, toplantı mekanları gibi hizmetler sunuyor. 250 adet ofisin bulunduğu Ant Plato Residence merkezi konumu ile ofis sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekiyor. Ant Plato teslim tarihi olarak 24 ay sonrası veriliyor.

Ant Plato fiyat listesi ve ödeme planı
Ant Plato projesi henüz satışa çıkmamış olup, lansmana özel tahmini metrekare birim fiyatı 5 bin TL olarak öngörülüyor. Ant Plato ödeme planı detaylarını da Ant Plato satış ofisi tarafından veriliyor.

Ant Plato nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Antplato Residence Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa ediliyor.

Ant Plato nasıl gidilir?
Basın Ekspres Yolu’nun E-5 yönünün aynı zamanda Atatürk Havalimanı’na bağlandığı ve bu nedenle havaalanında çalışanların da bu bölgede ikameti tercih ettikleri biliniyor. Ayrıca özellikle konumu dolayısıyla bölge etrafında ofis, alışveriş merkezi ve otel yatırımları büyük bir hızla devam ediyor. Bölgenin merkezi iş alanı olması ve değerlenmenin devam edebilmesi adına, bu aksın daha erişilebilir hale getirilmesi yolunda toplu ulaşım projeleri de geliştiriliyor. Ayamama Deresi projesi de bunlardan biri olarak öne çıkıyor.

Ant Plato iletişim bilgileri
0216 630 68 68

Ant Plato projesi ile ilgili detaylı bilgileri www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz

Proje Bilgisi: Ant Plato