Ant Yapı Ant Plato projesi!

Ant Plato projesi, Ant Yapı tarafından Avrupa Yakası Basın Ekspress yolu üzerinde inşa ediliyor

Ant Yapı Ant Plato projesi!

Güneşli Basın Ekspres yolu üzerinde Ant Yapı imzasıyla yükselen Ant Plato, 25 katlı tek blokta 22 ofis katı ve 4 mağaza bölümünden meydana geliyor. 50 milyon dolar yatırım bedeli ile inşa edilen projede teslimlerin 2016 yılının son çeyreğinde başlaması bekleniyor.

Ant Plato projesinde mağazaların alanı 372 metrekare ila 576 metrekare arasında; ofislerin alanı ise 80 metrekare ila 172 metrekare arasında değişiyor. Toplam 177 adet ofis birimi bulunan projede modüler ve esnek kat planları sayesinde ofisler 1.032 metrekareye kadar büyütülebiliyor.

İster ofis ister home ofis olarak kullanılabilen Basın Ekspress Ant Plato projesi, 7 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde yükseliyor. İnşaat alanı 35 bin metrekare olan projenin tamamı 25 katlı tek blokta 180 adet birimden meydana geliyor.

E-5 karayolu ve Tem otoyolu bağlantı yolları üzerinde hayat bulan Ant Plato projesi; Küçükçekmece, Bağcılar ve Bahçelievler gibi merkezi lokasyonlara, Atatürk Havalimanı’na ve üçüncü havalimanına yakın mesafede.

Fatih – Mimar Sinan metro durağının arasında olan Ant Yapı Ant Plato projesi; Mimar Sinan durağına 300 metre, Fatih durağına 200 metre, Marmaray aktarma merkezi olan Halkalı durağına ise 3 kilometre uzaklıkta.

Firma Bilgisi: Ant Yapı
Proje Bilgisi: Ant Plato