Ant Yapı basın toplantısı düzenliyor!

Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay'ın da katılımı ile gerçekleştirilecek basın toplantısı 14 Mayıs çarşamba günü yapılacak

Ant Yapı basın toplantısı düzenliyor!

21 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Ant Yapı, bu yıl hayata geçireceği yurtiçi projelerinin yanı sıra emlak sektöründeki gelişmeleri paylaşmak üzere 14 Mayıs Çarşamba günü Anthill Residence’da Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay’ın katılımı ile gerçekleştirilecek bir toplantıya hazırlanıyor.

Ant Yapı ne zaman kuruldu?
Ant Yapı, 13 Aralık 1991 tarihinde kuruldu. Kurucu ortaklar Kadir Tokman, Hasan Yılmaz, Mehmet Okay ve Cengiz Karaduman Üniversite hayatından sonra profesyonel olarak sektörün önder firmalarından Mesa A.Ş. de yaklaşık 15 yıl çalıştılar. 90’lı yılların başlarında dışa açılma politikalarının rüzgarına kapılarak öncelikle bakir olan Rusya pazarında inşaat malzemeleri ihracatı ve küçük taşeronluk işleri ile başlayan yolculukları hızla ilerleyerek bugünlere kadar geldi. Sonuç olarak geçtiğimiz yıl ENR (Engineering News Record) dergisi tarafından yayınlanan “Dünyanın en büyük 225 Müteahhidi” arasında 100’üncü oldu. Türk firmaları arasında ise Enka ve Gama’dan sonra 3.Türk firması olarak yer aldı.

Ant Yapı yönetim kurulu
Yönetim Kurulu Başkanı: Kadir Tokman
Yönetim Kurulu Başkan Vekili: Mehmet Okay
Yönetim Kurulu Üyesi: Hasan Yılmaz
Yönetim Kurulu Üyesi: Cengiz Karaduman

 

Firma Bilgisi: Ant Yapı