Ant Yapı projeleri

Ant yapı projeleri değişik özellikleri ve sosyal donatılarıyla hayata geçiriliyor

Ant Yapı projeleri

1-Antasya Residence
Ant Yapı projelerinden olan Antasya Residence Ümraniye'de yükseliyor. Antasya Residence 50 dönüm arazi üzerinde yer alıyor. 42 katlı bir şekilde yükselen Antasya Residence 617 bağımsız bölümden meydana geliyor. Antasya Residence 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. Antasya Residence daire büyüklükleri ise 74 metrekare ile 110 metrekare arasında değişiyor. Antasya Residence tarafından konut sahiplerine sunulan hizmetler arasında avlu, park alanı, kapalı otopark, teknik mahaller, yönetim ofisleri, lobi ve yüzme havuzu yer alırken, diğer özellikleri arasında da çocuk havuzu, spor merkezi, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, sauna ve buhar odası bulunuyor. Antasya Residence projesinin 2015 Ekim ayında tamamlanması planlanıyor.

2-Antteras
Ant Yapı projelerinden Anttreras Ant Yapı tarafından Beylerbeyi'nde inşa ediliyor. 187 metrekareden başlayan büyüklükte dairelere sahip olan Antteras projesinde bulunan daireler 2+1, 4+1, 5+1 ve dubleks şeklinde tasarlanıyor. Antteras teslimlerinin 2015 yılında yapılması planlanıyor. Konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlayan Antteras projesinde restoran, kafe, yüzme havuzu, çocuk havuzu, kapalı yüzme havuzu, SPA, spor alanları, oyun üniteleri, buhar odası ve Türk hamamı bulunuyor.

3-Antriva
Ant Yapı'nın villalardan oluşan projesi Antriva Riva'da yer alıyor. Doğayla iç içe bir yaşam vadeden Antriva kentten uzakta sakin bir yaşam sevenler için avantajlı özelliklere sahip.

4-Antorman
Çekmeköy'de 35 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Antorman projesi, 4-5 katlı apartman blokları ve 3 katlı villalardan meydana geliyor. 2+1'den 4+1'e kadar farklı konut tiplerine yer verilen Antorman projesinde toplam 137 adet konut yer alıyor. Arma Mimarlık tarafından mimari tasarımları gerçekleştirilen Antorman, 1.ve 2.köprüye yakın mesafede konumlandırılıyor. Ayrıca Şile otoyoluna 100m, 2. köprü sapağına 2km uzaklıkta bulunuyor. Marmaray'a da yürüme mesafesinde inşa ediliyor.

5-Anthill Residence
Ant Yapı'nın yeni projesi Anthill Residence, İstanbul Şişli'de hayata geçiriliyor. Kule konseptinde inşa edilen Anthill'de 804 konut bulunuyor. 54 katlı iki kuleden meydana gelen Anthill Residence projesi Taksim'e, Nişantaşı'na, Şişli'ye ve Mecidiyeköy'e yürüme mesafesinde bulunuyor. 25 bin metrekarelik alana kurulan Anthill Rezidans'da daireler panoramik tarihi yarımada ve Haliç manzarasına sahip. Anthill Residence projesinde açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları, güneşlenme terası, tenis kortu, fitness merkezi, Türk hamamı, SPA, vitamin bar ve solaryum yer alıyor.

Ant Yapı projeleri ve Ant Yapı projeleri ayrıntılı bilgilerine www.emlakwebtv.vom adresinden ulaşabilirsiniz. 

"Ant Yapı projeleri" Başlıklı Haberin Galerisi

Ant Yapı projeleri

Ant Yapı projeleri

Ant Yapı projeleri

Ant Yapı projeleri

Firma Bilgisi: Ant Yapı