Ant Yapı turizm atılımını sürdürüyor

Uluslararası arenanın en aktif 100 müteahhit firması arasında yer alan Ant Yapı, İstanbul'daki ikinci lüks servisli residence konseptli projesi Fraser Place Antasya'nın açılışını gerçekleştirdi.

Ant Yapı turizm atılımını sürdürüyor

Ant Yapı, turizm yatırımı atılımını Fraser Place Antasya İstanbul ile sürdürüyor. İstanbul'daki ikinci lüks servisli "residence" konseptli projesi Fraser Place Antasya İstanbul'un açılışını gerçekleştiren Ant Yapı, konaklama hizmetleri için Frasers Hospitality ile anlaşma imzalamıştı.

Ant Yapı'nın turizm yatırımları 250 milyon TL'ye ulaştı
Uluslararası arenanın en çok iş yapan 250 müteahhit firma listesinde 92. sırada yer alan Ant Yapı, turizm yatırımlarını Fraser Place Antasya İstanbul ile geliştirmeyi sürdürüyor. Fraser Place Anthill İstanbul Bomonti Şişli'nin ardından İstanbul'daki ikinci lüks servisli daireler konseptini hayata geçiren Ant Yapı'nın yurt içi turizm yatırım projelerinin toplam değeri böylece 250 milyon TL'yi de bulmuş oldu. 

Konaklama hizmetleri Frasers Hospitality tarafından sunulacak
Anadolu yakasının gelişmekte olan ümraniye bölgesinde hayata geçirilen Fraser Place Antasya İstanbul'un önemli toplu ulaşım ve mega projelere yakın bir noktada hayata geçirildiği bilgisini veren Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, proje ile birlikte 7 yıldızlı otel konforunu Anadolu Yakası'na getirme mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.  Okay:

"Ant Yapı olarak bundan beş yıl önce dünyanın dev konaklama grubu Frasers Hospitality ile birlikte Bomonti’de ilk lüks servisli residence daireler konseptini Fraser Place Anthill ile hayata geçirmiştik. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Fraser Place Antasya Istanbul ile 7 yıldızlı otel konforunu Anadolu Yakası’na da getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Yeni proje Atmono için çalışmalar sürüyor
Basın Ekspres yolundaki Antplano ofis projesinde teslimlerin yıl sonu ile gerçekleştirilme planı yaptıklarını ve Beylerbeyi'nde hayata geçirilen 150 milyon dolar değerindeki Antteras projesinin ikinci etabına bu yıl içinde başlamayı hedeflediklerini de söyleyen Okay:

"Ümraniye’de Antasya yakınında tek blok Antmono isimli 2+1, 3+1 ve 4+1 toplam 87 adet konuttan oluşan 30 milyon dolar değerinde çok özel sosyal donatıları ile butik bir projeye ise kısa bir süre içinde başlamayı planlıyoruz" ifadelerini kullandı.

Firma Bilgisi: Ant Yapı
Proje Bilgisi: Antasya Residence