Ant Yapı'dan yeni proje: Antmono

Ant Yapı Ümraniye'de hayata geçireceği Antmono projesi için hazırlıklarını tamamladı

Ant Yapı'dan yeni proje: Antmono

Ant Yapı yeni projesi Antmono için çalışmalarını hızlandırdı. Antmono Ümraniye'de hayata geçirilecek ve tek bloktan meydana gelecek.

Ümraniye'nin son zamanlarda yapılan yol yatırımları ile yeni finans ve yaşam merkezine dönüştüğünü vurgulayan Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay:

"Önümüzdeki dönemde planlanan, İstanbul’un iki yakasına daha hızlı, daha konforlu, daha ekonomik ulaşım sağlayacak “3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli” projesinin hayata geçmesinden sonra daha da değerli olacak.  Yatırım değeri 30 milyon dolar olan, çok özel sosyal donatıları olan butik projeyi 2017 yılı sonunda teslim etmeyi planlıyoruz" ifadelerini kullandı. 

Ant Yapı'dan yeni proje: Antmono

Antmono projesi
Üçüncü Köprü bağlantı yollarının merkezinde konumlanan Antmono'da 11 kat ve 78 bağımsız birim bulunacak. Standart kat planları üzerinde 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerin yer alacağı Antmono ayrıca birleştirme olanağı sunulan modüler sistem ile birlikte 4+1'e dönüşebilen alternatifler de barındıracak. Her daireye kendine ait bir depo ve 3+1 ve 4+1 tipi dairelere de ikişer araçlık park alanı sunan Atmono'nun zemin katındaki tüm daireler teraslı olarak inşa edilecek. Bu dairelerin bir bölümü orman diğer bölümü ise havuz manzaralı olacak. 

Projede fitness merkezi, havuz, bahçe, cafe ve çocuk oyun alanlarından oluşan sosyal tesislere yer verilecek. 

Firma Bilgisi: Ant Yapı
Proje Bilgisi: antmono