Antalya Gayrimenkul Fuarı için geri sayım başladı

Antalya Gayrimenkul, Proje Geliştirme ve Yatırım Fuarı- 23-25 Eylül tarihleri arasında Antalya Fuar Merkezi'nde yapılacak. Fuara, uluslararası yatırımcının da büyük ilgi göstermesi bekleniyor

Antalya Gayrimenkul Fuarı için geri sayım başladı

REAL ESTATE&INVESTEURASIA Antalya Gayrimenkul, Proje Geliştirme ve Yatırım Fuarı için geri sayım başladı. Orta Doğu, Körfez Ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlerden de çok sayıda ziyaretçi ve yatırımcının ilgi göstermesi beklenen fuar 23 Eylül'de başlayacak. Antalya Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan REAL ESTATE&INVESTEURASIA 25 Eylül'e kadar devam edecek.

G20 Zirvesi'nin ardından Antalya yeni bir dev buluşmaya hazır
G-20 Zirvesi gibi önemli organizasyonlara ev sahipliği yapan ve yılda 12 milyonluk turist potansiyeliyle dikkat çeken Antalya, yeni bir uluslararası organizasyon için de hazırlıklarını sürdürüyor. REAL ESTATE&INVESTEURASIA -Antalya Gayrimenkul, Proje Geliştirme ve Yatırım Fuarı'na Orta Doğu ve Körfez Ülkeleri başta olmak üzere 20 bini aşkın sayıda ziyaretçi bekleniyor. 

Antalya'nın uluslararası gayrimenkul fuarı için geri sayım
Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Desteği ile gerçekleştirilecek olan etkinliğe destek sunan kuruluşlar arasında Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Emlak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, Emlak Planlama ve İnşaat Proje Yönetimi ve Tic. A.Ş., Emlak Yönetim Hizmetleri ve Tic. A.Ş., Gayrimenkul Değerleme A.Ş., Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği, Antalya İnşaat Mütaahhitleri Derneği ve Lisanslı Değerleme Şirketleri Birliği Derneği de bulunuyor.