Antalya Hak Residence fiyatları

Antalya Hak Residence fiyatları 42 bin 900 Euro'dan başlangıç gösteriyor

Antalya Hak Residence  fiyatları

Antalya Hak Residence İhlas Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Antalya Hak Residence 2 bin 862 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Antalya Hak Residence 2 blok şeklinde tasarlanıyor. Antalya Hak Residence 1+1’den 6+1’e kadar daire seçeneklerinden meydana geliyor. Antalya Hak Residence satılık daire büyüklükleri 59 metrekare ile 315 metrekare arasında değişiyor.

Toplam 96 adet dairenin yer aldığı Antalya Hak Residence teslimlerinin Haziran 2015’de yapılması planlanıyor.

Antalya Hak Residence özellikleri
Özellikle denize ve havuza rahatlıkla giremeyen hanım ve beyler için 4 tanesi açık ve 4 tanesi kapalı olmak üzere 8 adet havuz yapılmıştır.  125 kişinin bir anda namaz kılıp ibadet edebileceği özel çinilerle dizayn edilmiş modern Camii  bulunmaktadır. Sünnet, düğün, taziye, kermes, konferans, münazara ve daha bir çok alanda kullanılabilecek mutfağı ve resepsiyonu olan 2 adet birbirinden bağımsız toplantı salonları, Hanım ve beylerin rahatça sporlarını yapabilecekleri 2 adet birbirinden bağımsız Spor salonları, Hanımlar ve beyler için birbirinden bağımsız Hamam, Sauna, Buhar odaları projenin diğer sosyal alanlarını oluşturmaktadır.

Antalya Hak Residence  fiyatları
Hak Residence İhlas projesinde satışlar devam etmektedir. Hak Residence İhlas fiyatları 42 bin 900 Euro'dan başlangıç gösteriyor.

Antalya Hak Residence iletişim bilgileri
Website: http://www.hakresidenceihlas.com/