Antalya'nın yükselen yıldızı: Oriza Park

N. Işık ve Kirazlar İnşaat ortaklığıyla Antalya-Konyaaltı'nda hayata geçirilen Oriza Park projesi, çağdaş mimari tasarımı ve 7/24 VIP hizmetiyle dikkat çekiyor

Antalya'nın yükselen yıldızı: Oriza Park

Antalya-Konyaaltı'nda N. Işık İnşaat ve Kirazlar inşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Oriza Park projesi, çağdaş mimari tasarımı, panoromik manzarası ve 7/24 VIP hizmetiyle dikkat çekiyor.

Sosyal alanlar
Toplam 3 bloktan oluşan Oriza Park, geniş sosyal alan olanakları barıdırıyor. Projede, 400 metrekarelik açık, 102 metrekarelik kapalı yüzme havuzu, sosyal alan aydınlatma ve iklimlendirme otomasyon sistemleri yanında akıllı ev-sosyal ortam denetleme sistemleri bulunuyor. Işık ve harekete duyarlı dış alan aydınlatmaları yanında, 24 saat güvenlik ve teknik kontrol sistemi hizmeti veren Oriza Park daireleri de akıllı ev teknolojisi ile donatılmış durumda. 

Akıllı ev sistemi
Geleneksel Türk misafirliğini Avrupa tarzı yaşam ile birleştirme hedefini taşıyan Oriza Park, akıllı ev otomasyon sistemiyle dikkat çekiyor. Dairelerde, kablolu-kablosuz data sistemi, gönürtülü interkom sistemi, daira otomasyonu sisteminin izlenebilmesi ve uzaktan erişimine olanak veren panel ile oda sıcaklık değerlerinin değiştirilmesini sağlayan teknik alt yapı bulunuyor.