Antasya fiyatları ve ödeme planı!

Antasya satılık daire fiyatları 350 bin TL'den başlıyor ve yüzde 1 KDV imkanı konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor

Antasya fiyatları ve ödeme planı!

Ant Yapı Antasya Ümrani’ye yer alıyor. 50 dönüm alan üzerinde yer alan Antasya projesi 1+1 ve 2+1 dairelerden meydana geliyor. 617 bağımsız bölümün yer aldığı Ümraniye Antasya Evleri 42 katlı bir şekilde inşa ediliyor. Antasya satılık daire büyüklükleri 74 metrekare ile 110 metrekare arasında değişiyor.

Antasya projesi özellikleri

-Avlu ve park alanı,

-Kapalı otopark,

-Teknik mahaller,

-Yönetim ofisleri,

-Lobi ve yüzme havuzu,

-Çocuk havuzu,

-Spor merkezi,

-Çocuk oyun alanları,

-Basketbol sahası,

-Sauna ve buhar odası.

Antasya Residence projesinin 2015 Ekim ayında tamamlanması planlanıyor. Modüler sistemin bulunduğu Antasya Residence konut sahipleri istedikleri büyüklükte dairelere sahip olabiliyor. 74 metrekare büyüklüğünde 1+1 ve 110 metrekare büyüklüğünde 2+1 daireleri bu şekilde diledikleri şekilde büyütebiliyor.

Antasya fiyatları ve ödeme planı
Antasya satılık daire almak isteyenlere yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor. Banka kredili ve firma bünyesinde de taksitlendirmenin yapıldığı Antasya ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinat yüzde 75 banka kredisi şeklinde oluyor. Ayrıca Antasya Residence projesinden ev sahibi olmak isteyenlere firma bünyesinde vade farksız 2016 yılına kadar devam eden taksit seçeneği sunuluyor. Satışların devam ettiği Antasya  fiyatları son güncellemelere göre 350 bin TL’den başlıyor ve Antasya Residence teslim tarihi olarak 2015 Ekim ayı veriliyor.

Antasya nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında bu yıl yapımına başlananAntasya Residence Ümraniye’de konumlandırılıyor. TEM Ümraniye kavşağında, Carrefour Ümraniye önünde yer alan Antasya Residence nitelikli ofis alanları ile konut alanlarının kesişim noktada 150 milyon dolarlık yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Boğaziçi Köprüsü ve FSM Köprüsü’nün ortasında, İstanbul’un tüm önemli ulaşım yollarının kesişim noktasında yer alan Antasya Residence Ataşehir ve Ümraniye’ye komşu konumda bulunuyor.

Antasya adres ilgileri: Saray Mah. Akçakoca Cad. No:11 Ant Yapı merkez binası, 34768 Ümraniye – İstanbul.

Antasya iletişim bilgileri
0 216 630 68 68